Latvijas Sarkanā krusta Rēzeknes komitejas jaunieši piedalās ziemas nometnē Norvēģijā

04.03.2016

Sociālais dienests

No 3. līdz 6. martam Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Rēzeknes komitejas jaunieši ciemosies Norvēģijā, lai ņemtu dalību Norvēģijas Sarkanā Krusta Oplandes (Oppland) komitejas organizētajā nometnē - Winter camp 2016 "Winter friends- a friend with winter". Nometnē piedalīsies 10 jaunieši no Rēzeknes komitejas un 10 no Oplandes komitejas, lai kopīgās aktivitātēs varētu iepazīt cits citu un dalīties pieredzē.
Nometnes aktivitātēs iekļautas gan praktiskās nodarbības, gan diskusijas un lekcijas. Pasākumi notiks kalnos, kur jaunieši veidos nometni, iepazīsies ar pārvietošanās veidiem ziemas laikā kalnos, sapratīs kā rīkoties, ja kalnos ir nogruvumi, kā sniegt palīdzību ārkārtas situācijās. Jaunieši stāstīs par savu valsti un organizācijas aktivitātēm novadā, kā arī kopīgi izbaudīs ziemas priekus slēpojot.
Atgriežoties mājās, jaunieši dalīsies savā pieredzē un iespaidos jau tuvākajā tikšanās reizē Rēzeknes komitejā.
 
Gunta Krukovska
LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore
 

Click to listen highlighted text!