Latvijas Sarkanais Krusts uzsāk Eiropas atbalsta paku izsniegšanu Rēzeknes novada vistrūcīgākajiem iedzīvotājiem

05.05.2015

Sociālais dienests

Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes komiteja no 2015. gada 16. aprīļa īsteno projektu Eiropas Atbalsta fonda atbalsta paku izsniegšana vistrūcīgākajiem iedzīvotajiem. Projekta ietvaros vistrūcīgākajām personām izsniegs trīs veidu Eiropas Atbalsta pakas:

Trūcīgas personas (ģimenes) statuss Pārtikas preču komplekts Higiēnas un saimniecības preču komplekts Individuālo mācību piederumu komplekti vai skolas soma
Izziņa uz 3 mēnešiem Kopā 2 pakas katrai personai uz izziņas periodu Kopā 1 paka uz izziņas periodu katram bērnam, kas nav sasniedzis 18 gadus, Viens komplekts vai skolas soma kalendārā gada ietvaros katram bērnam vecumā no 5-16 gadiem
Izziņa uz 6 mēnešiem Kopā 4 pakas katrai personai uz izziņas periodu Kopā 2 pakas uz izziņas periodu katram bērnam, kas nav sasniedzis 18 gadus

Atbalsta pakas varēs saņemt visas personas (ģimenes), kuras atzītas par trūcīgām un personas, kurām piešķirts ārkārtas situācijas statuss (uzrādot Sociālā dienests lēmumu vai izziņu). Saskaņā ar projekta noteikumiem, maznodrošinātām personām (ģimenēm) atbalsta pakas nav paredzētas.
Vienā pārtikas preču komplektā (4,7 kg) ietilpst: 0,4 kg pilnpiena pulvera, 0,5 kg auzu pārslu, 0,4 kg griķu, 0,5 kg mannas, 0,4 kg rīsu, 1 kg makaronu, 0,5 kg augstākā labuma kviešu miltu, 0,5 l rapšu eļļas, 0,250 kg cukura un 0,250 kg sautētas cūkgaļas.
Projekta ietvaros trūcīgām personām (ģimenēm) savas situācijas uzlabošanai būs piedāvāti informatīvi pasākumi par papildu iespējām saņemt atbalstu ikdienas problēmu risināšanai, grupu nodarbības, sociālo problēmu risināšanā, semināri, neformāli izglītojoši pasākumi praktisku sadzīves iemaņu attīstībai, u.c. papildpasākumi
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā jāgriežas pie sava pagasta izdales vietas atbildīgās personas.
Izdales vietu adreses:

Click to listen highlighted text!