Latvijas un Lietuvas partneru pārstāvji tiekas apmācībās

TRANS-FORM

LATLIT_logo_LAT_full_CMYKRēzeknē no 28. līdz 30. novembrim notika Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014.- 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” apmācības, kurās piedalījās pārstāvji no biedrības Eiroreģions “Ezeru zeme”, pašvaldību kopīgās iestādes “Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde”, Rēzeknes novada pašvaldības, Daugavpils pilsētas domes, Krāslavas novada domes, Panevežas pilsētas pašvaldības administrācijas un Visaginas pašvaldības administrācijas. Pirmajā apmācību dienā dalībnieki tika iepazīstināti ar projektu “Trans-form” - tā uzdevumiem un mērķiem. Liels ieguvums bija pašvaldību/organizāciju ideju un ieceru potenciāla novērtēšana, kur Latvijas un Lietuvas pārstāvji varēja izteikt viedokli un sniegt ieteikumus par citu pašvaldību iecerēm. Otrā diena tika veltīta teritorijas attīstības ideju izvirzīšanai, ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības, investoru un pašvaldības nākotnes redzējumu. Trešajā dienā uzmanība tika vērsta uz ainavas nozīmi pilsētvidē, labajiem piemēriem, tai skaitā arī apmeklējot uzņēmumu SIA “Vlakon”.
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma apmērs projektam: 442 296,58 EUR.
Sintija Batare, projekta koordinatore Rēzeknes novada pašvaldībā
Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Rēzeknes novada pašvaldība, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju. Programmas tīmekļa vietne: www.latlit.eu Oficiālā ES tīmekļa vietne: www.europa.eu