Lāzertehnoloģijas semināri jauniešiem turpinās

09.02.2018

EUCIDA

Arī šogad jaunieši varēs apgūt lāzertehnoloģijas prasmes pieredzējušu pasniedzēju vadībā. 21. februārī plkst.14.00-15.30 notiks seminārs "Digitālo gaismas ķermeņu dizains". Norises vieta- Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Izglītības, valodu un dizaina fakultāte, 102. kabinets. Nodarbības vadīs lektore, Mg. paed., Mg.art., Mg.design. Diāna Apele.
7. martā plkst. 14.00-15.30 seminārs "Digitālais tērpu dizains". Norises vieta- Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Izglītības, valodu un dizaina fakultāte, 111. kabinets. Nodarbības vadīs Mg.sc.ing., Mg. design., Mg. paed. Silvija Mežinska.
Nodarbību laikā jaunieši apgūs prasmes izmantot modernas lāzertehnoloģiju iekārtas savu radošo ideju īstenošanā. Pieteikšanās semināram pie projekta vadītājas Intas Rimšānes: inta.rimsane@rezeknesnovads.lv
Uz semināru sevišķi gaidīti arī Rēzeknes novada skolu vizuālās mākslas pedagogi, jo viens no projekta mērķiem ir apmācīt kursu vadītājus, kas turpmāk varēs palīdzēt bērniem un jauniešiem rīkoties ar šo moderno lāzeriekārtu.
Semināri notiek projekta EUCIDA -”European Connections in Digital Arts” (“Digitālā māksla aptver Eiropu”) ietvaros. EUCIDA ir 3 gadus ilgs projekts, kuru finansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un kuru īsteno modernās mākslas centrs Īrijā (Rua Red) un Francijā (Espace Multimédia Gantner) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību. Projekta mērķis ir izveidot sadarbību starp digitālajiem māksliniekiem un kultūras pazinējiem Eiropā, tādā veidā attīstot inovācijas un veicinot digitālās mākslas popularitāti starptautiskā līmenī.
Anna Rancāne
foto: Eduards Medvedevs
EDI_3491 EDI_3494 EDI_3496 EDI_3497 EDI_3500 EDI_3501 EDI_3502 EDI_3512 EDI_3513 EDI_3514

Click to listen highlighted text!