Lūznavas pagasta teritoriju un dabas un kultūrvēstures objektu sakārtošana

Publicēts: 31.08.2021

Atjaunots: 06.09.2021

Projekti

Noslēdzies Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) “Kultūrvēstures un dabas mantojuma - Rāznas nacionālais parks un valsts kultūras aizsardzības pieminekļa Lūznavas muižas apbūve un parks teritoriju sakārtošana, labiekārtošana un pieejamības uzlabošana” projekts (nr. 19-01-AL15-A019.2201-000009), kurš nodrošinās dabas un kultūrvēstures objektu sakārtošanu, uzlabos pakalpojumu pieejamību un sasniedzamību Lūznavas pagastā.

Projekta ietvaros Lūznavas pagasta parka dīķos tika izbūvētas divu laipu ar terasēm konstrukcijas; tika iegādāts aprīkojums dabas un kultūrvēsturisko vērtību izziņai, kā arī aprīkojums āra pasākumu un aktivitāšu nodrošināšanai Lūznavas muižas parkā un Zosnas ezera pludmalē (nojumes, velo statīvi, apgaismojums, parka solu komplekti, piknika vieta u.c.)

Projekta attiecināmās izmaksas 25138,17 eur, publiskais finansējums 22624,340 eur, privātais finansējums 2513,83.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Inga Žirgule

Click to listen highlighted text!