Maltā izgaismots Jaunā gada ciems
Tikai reizi gadā ziema nāk, kad ārā sals un sniegs. Lai snieg un apsedz zemi baltu. Lai apsedz raizes, neveiksmes un bēdas. Lai prieks un gaisma visapkārt staro. Maltā, 20 decembrī, laukumā pie Maltas kultūras nama, tika izgaismots “Jaunā gada ciems”. Lai visiem, visiem ziemas prieks!
Elīna Prusaka,
Maltas kultūras nama vadītāja
Foto: Kaspars Prusaks