Maltas apvienības pārvalde aicina darbā dārznieku Lūznavas pagastā

27.07.2023

Pagastu ziņas

Maltas apvienības pārvalde (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Maltas apvienības pārvalde dārznieka Lūznavas pagastā amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā profesionālā/pilnveides izglītība dārzkopībā vai augkopībā;
  • Vismaz divi gadi profesionālā darba pieredze augkopībā;
  • Teicama valsts valodas prasme;
  • Nozarei saistošo normatīvo aktu pārzināšana;

Amata pienākumi:

• Plānot, organizēt un vadīt darba procesus, kas saistīti ar Lūznavas parka un pagasta teritorijas ainaviskās vides veidošanu, labiekārtošanu, kopšanu (zālāja, koku, krūmu un puķu dobju stādījumu) un uzturēšanu;
  • Veikt muižas parkā un pagasta teritorijā esošo vides objektu uzturēšanu kārtībā, plānot un organizēt puķu dobju un košumkrūmu pakāpenisku atjaunošanu, pozitīvu parka, pagasta teritorijas tēla veidošanu;

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā 665,00 EUR

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika  700,00 EUR – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule.

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Maltas apvienības pārvaldes vakanci “dārznieks Lūznavas pagastā”” līdz 2023. gada 18. augustam uz e-pastu info@luznava.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 18. augustam jāiesniedz personīgi iestādē „Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei Pils iela 6, Lūznava, Lūznavas pag., Rēzeknes novads.

Papildinformācija pa tel.nr. 64607421 lietvede Ina Tuče Lūznavas pag.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Uz otro kārtu – darba  intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.