Maltas apvienības pārvalde aicina darbā jaunatnes darbinieku

06.03.2023

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” aicina darbā uz nenoteiktu laiku Jaunatnes darbinieku uz 0.5 slodzi.

Profesijas kods: 2422 57
Prasības kandidātiem:
• vismaz vidējā izglītība;
• prasme plānot laiku, veidot komunikāciju un sadarbību ar citiem;
• digitālā satura (afišu, sociālo tīklu satura) veidošanas prasmes;
• izpratne par to, kas ir neformālā izglītība, kādas ir tās metodes;
• spēja organizēt neformālās izglītības aktivitātes, pasākumus;
• augsta atbildība pret darbu;
• radoša pieeja darbam, spēja ātri reaģēt un pašiniciatīva darboties;
• pieredze darbā ar pusaudžiem un jauniešiem, neformālo aktivitāšu un pasākumu organizēšanā, projektu īstenošanā, tiks uzskatīta par priekšrocību;
• B kategorijas auto vadītāja apliecība;
• Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālai darbībai nepieciešamajā apjomā;
Galvenie pienākumi:
• veikt darbu ar jaunatni Feimaņu pagastā;
• atbalstīt un veicināt jauniešu iniciatīvas, radot labvēlīgus apstākļus jaunatnes intelektuālajai un radošajai attīstībai;
• motivēt jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku - piedalīties sabiedriskās dzīves aktivitātēs, iesaistīties dažādos projektos un pasākumos;
• organizēt jauniešu vecumam atbilstošus informatīvus un izglītojošus pasākumus, lai veidotu jauniešu izpratni par darba dzīvi, karjeras izvēli un neformālo izglītību;
• veicināt pozitīvu jauniešu savstarpējās saskarsmes un uzvedības kultūras veidošanos;
• sadarboties ar Rēzeknes novada pašvaldības iestādēm, organizācijām, sk. skolu pašpārvaldēm;
• pavadīt jauniešus starptautiskās jauniešu apmaiņās Erasmus+ programmas ietvaros un vietējās apmācībās;
• veicināt jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā, sadarboties ar organizācijām un iestādēm;
• veidot sadarbību ar jaunatnes darbiniekiem Rēzeknes novada pagastos;
• nodrošināt publicitāti sociālajos tīklos;
• pilnveidot zināšanas un prasmes par darbu ar jaunatni.

Piedāvājam:
- darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
- profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
- atalgojumu 412.50 EUR pirms nodokļu nomaksas

CV, motivācijas vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un atbildes uz šiem jautājumiem:
- Ar ko Tev asociējas darbs ar jauniešiem?
- Kas, tavuprāt, ir mobilais darbs ar jaunatni?
- Nosauc vismaz 3 idejas aktivitātēm, ko Tu varētu piedāvāt un īstenot mobilo izbraukumu ietvaros,
sūtīt uz maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv līdz 2023. gada 20. martam, vai iesniegt personīgi Feimaņu pagasta pārvaldē, pēc adreses “Pagasta māja”, c. Feimaņi, Feimaņu pagasts, Rēzeknes novads.
Tālrunis uzziņām: 26128599

Click to listen highlighted text!