Maltas apvienības pārvalde aicina darbā tehnisko speciālistu Lūznavā

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” (reģ. Nr.40900027426, adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Maltas apvienības pārvalde” tehniskā speciālista Lūznavā amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība inženierkomunikāciju, tehniskās apkalpošanas jomā;
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze inženierkomunikāciju, tajā skaitā saimniecisko darbu veikšanā;
  • Spēja patstāvīgi iegūt informāciju, risināt tehniskos jautājumus un organizēt darba izpildi;
  • Spēja sastādīt remontdarbu tāmes, darba uzdevumus un specifikācijas;
  • Teicamas valsts valodas zināšanas;
  • Labas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel);
  • Iniciatīva, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Amata pienākumi:

• Pārzināt un koordinēt valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa – muižas vēsturiskās ēkas tehniskās uzraudzības jautājumus, lai nodrošinātu vēsturisko vērtību saglabāšanu.
  • Nodrošināt ēkas apsaimniekošanu un ekspluatāciju.
  • Nodrošināt inženierkomunikāciju (siltumapgāde, ūdensapgāde, kanalizācija, ventilācija un gaisa kondicionēšana, elektroapgāde, automātiskā ugunsdzēšana, signalizācija, telekomunikācija, u.c.) pareizu ekspluatāciju un darbību, pārzināt to uzbūvi, principiālo darbību un režīmu regulēšanas iespējas.
  • Nodrošināt ēkā uzstādīto iekārtu kvalitatīvu darbību, apkalpošanu un ekspluatēšanu atbilstoši instrukcijām un drošības noteikumiem.
  • Plānot un īstenot ēkas remontus un labiekārtošanu, iekārtu remontus un nomaiņu.
  • Līdzdarboties ēkā rīkoto pasākumu tehniskajā apkalpošanā, veikt telpu un iekārtu sagatavošanu pasākumu kvalitatīvai norisei atbilstoši pasākuma specifikai.
  • Plānot un, saskaņojot ar tiešo vadītāju, veikt materiāltehnisko un citu resursu iegādi ēkas darbības nodrošināšanai.
  • Sagatavot un iesniegt tiešajam vadītājam ēkas uzturēšanas darbu pārskatus, analīzi un plānus.
  • Sadarboties ar piegādātājiem, ārpakalpojumu sniedzējiem tehniskajā jomā;
  • Izstrādāt un uzturēt aktualizētu tehnisko dokumentāciju.

Pamatdarba atalgojums  pārbaudes laikā 731.50 EUR

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika  770,00 EUR – saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Pretendentam jāiesniedz:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;

Dokumenti ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvalde” vakanci “tehniskais speciālists Lūznavā”” līdz 2023. gada 30. jūnijam uz e-pastu info@luznava.lv vai aizlīmētā aploksnē līdz 2023. gada 30. jūnijam jāiesniedz personīgi iestādē „Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei Pils iela 6, Lūznava, Lūznavas pag., Rēzeknes novads.

Papildinformācija pa tel.nr. 64607421 lietvede Ina Tuče Lūznavas pag.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās.
Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu pieteikumus un iesniegtos dokumentus.
Uz otro kārtu – darba  intervijas ar pirmajā kārtā atlasītajiem pretendentiem.