Maltas apvienības pārvalde aicina darbā vecāko pavāru Feimaņu pamatskolā

17.08.2023

Pagastu ziņas

Maltas apvienības pārvalde aicina darbā vecāko pavāru Feimaņu pamatskolā uz pilnu slodzi (1 likme)  uz nenoteiktu laiku

Prasības kandidātiem:

• pamata vai vidējā profesionālā izglītība;
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā;
  • datorprasmes – e-pasta lietošana, apgūt lietot elektroniskās uzskaites sistēmas, prasme lietot biroja tehniku;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • atbildības sajūta un precizitāte;
  • ievērot darba disciplīnu un darba laika grafiku, maksimāli laiku  izmantot uzticētā darba  veikšanai;
  • prasme pieņemt lēmumus un izrādīt iniciatīvu;
  • valsts valodas prasme.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā 620,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)
Pamatdarba atalgojums pēc pārbaudes laika 630,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas)

Pretendenti līdz 2023. gada 30. augustam plkst.14.00 jānosūta uz e-pastu maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv vai iesniedz personīgi iestādē “Maltas apvienības pārvalde”, lietvedei 3. kab., Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, pieteikumu aizlīmētā aploksnē ar norādi “Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestāde „Maltas apvienības pārvalde” vakanci “Vecākais pavārs Feimaņu pamatskolā” un kurā ir ievietoti šādi dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Maltas apvienības pārvaldes” vadītājs Edgars Blinovs, tel. 27870687 e-pasts maltasapvieniba@rezeknesnovads.lv.