Maltas pagasta pārvalde aicina darbā bibliotekāru

Maltas apvienības pārvaldes struktūrvienības Maltas pagasta pārvalde uz nenoteiktu laiku aicina darbā bibliotekāru Maltas bibliotēkā Maltas ciemā.

Galvenie amata pienākumi:

• Pārzināt un ievērot bibliotēkas darbu reglamentējošos normatīvos dokumentus.
    • Sniegt bibliotekāros pakalpojumus bibliotēkas lietotājiem.
    • Piesaistīt jaunus bibliotēkas lietotājus.
    • Pārvaldīt bibliotēkas krājumu:
    • Vākt, apkopot un sistematizēt novadpētniecības materiālus.
    • Veidot radošai un informatīvai darbībai labvēlīgu vidi un gaisotni.

Prasības:

• atbilstošā izglītība vai darba pieredze tiks uzskatīta par prioritāti;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas valsts valodas un krievu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi un strādāt kolektīvā;
  • izpratne par bibliotēkas, kā iestādes, darba organizāciju, kultūras norises darba organizāciju un atbilstošās dokumentācijas kārtošanu.

Piedāvājam:

• sociālās garantijas;
  • atalgojums atbilstoši Maltas apvienības pārvaldes apstiprinātam štatu sarakstam par 1 darba slodzi bibliotekārei EUR 523,00.

Savas darbības aprakstu (CV), izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi  „Konkursam uz Maltas bibliotekāra amatu” līdz 2022. gada 6. maija plkst. 16.30 aicinām sūtīt uz e-pastu info@malta.lv vai iesniegt personīgi Maltas pagasta pārvaldes lietvedībā vai pa pastu uz adresi: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4630.

Tālrunis uzziņām: 64621401.

Plānotais darba uzsākšanas laiks: 2022. gada maijs.