“Mīlas trakumi” Maltas kultūras namā

19.02.2024

Kultūra

Februāris ir ne tikai sveču, bet arī mīlestības mēnesis. Tāpēc 7. februāra vakarā Maltas kultūras namā valdīja īpaši romantiska un mīlestības piepildīta gaisotne, jo tur tika aizvadīts mīlestības svētku koncerts "Mīlas trakumi". Koncertā uzstājās Latvijā iemīļotais mūziķis un šovu dalībnieks Roberto Meloni, pianists  Anatolijs Livča un perkusionists, brazīlietis Rodrigo Manfrinatti.

Koncerta laikā izskanēja populāras un romantiskas dziesmas septiņās pasaules valodās.  Zāle bija skatītāju pilna un tajā valdīja īpaša mīlestības piepildīta atmosfēra.  Mākslinieki aktīvi komunicēja ar publiku un iesaistīja to dažādās aktivitātēs, piemēram,  kopīgā "Maltas mīlestības orķestra" izveidošanā un muzicēšanā.

Lai katrā sirdī mājo mīlestība!

Mārīte Šadurska, Kultūras pasākumu organizatore Maltas kultūras namā

Click to listen highlighted text!