Nacionālais integrācijas centrs uzsāks latviešu valodas apmācības Latgalē LV

13.12.2013

Jauniešiem

EN Nepietiekamas latviešu valodas prasmes ir viens no iemesliem, kas rada risku trešo valstu pilsoņu integrācijai sabiedrībā. Sabiedrības integrācijas fonds, īstenojot projektu „Nacionālais integrācijas centrs” (NIC), uzsāk latviešu valodas apmācības trešo valstu pilsoņiem. Apmācības 2014.gadā risināsies visā Latgalē. Projekta ietvaros paredzēts sniegt iespēju trešo valstu pilsoņiem bez maksas apgūt latviešu valodu, iekļaujot apmācībās kultūras tradīciju un vēsturiskos aspektus.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, lai cilvēkiem varētu piedāvāt iespēju latviešu valodu apgūt atbilstoši savam prasmju līmenim.
Lai pieteiktu savu dalību apmācībās, aicinām interesentus līdz 20.decembrim iesūtīt e-pieteikumu uz nic_latgale@inbox.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pilsonību, laiku, cik ilgi atrodaties Latvijā un pašvaldību, kuras teritorijā šobrīd dzīvojat. Apmācības notiks tajās Latgales pašvaldībās, kuru teritorijās dzīvojošie trešo valstu pilsoņi būs izrādījuši vislielāko ieinteresētību.
Vairāk informācijas mājas lapā: www.integration.lv vai pa bezmaksas tālruni 80004006.

EN Nepietiekamas latviešu valodas prasmes ir viens no iemesliem, kas rada risku trešo valstu pilsoņu integrācijai sabiedrībā. Sabiedrības integrācijas fonds, īstenojot projektu „Nacionālais integrācijas centrs” (NIC), uzsāk latviešu valodas apmācības trešo valstu pilsoņiem. Apmācības 2014.gadā risināsies visā Latgalē. Projekta ietvaros paredzēts sniegt iespēju trešo valstu pilsoņiem bez maksas apgūt latviešu valodu, iekļaujot apmācībās kultūras tradīciju un vēsturiskos aspektus.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, lai cilvēkiem varētu piedāvāt iespēju latviešu valodu apgūt atbilstoši savam prasmju līmenim.
Lai pieteiktu savu dalību apmācībās, aicinām interesentus līdz 20.decembrim iesūtīt e-pieteikumu uz nic_latgale@inbox.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pilsonību, laiku, cik ilgi atrodaties Latvijā un pašvaldību, kuras teritorijā šobrīd dzīvojat. Apmācības notiks tajās Latgales pašvaldībās, kuru teritorijās dzīvojošie trešo valstu pilsoņi būs izrādījuši vislielāko ieinteresētību.
Vairāk informācijas mājas lapā: www.integration.lv vai pa bezmaksas tālruni 80004006.

EN Nepietiekamas latviešu valodas prasmes ir viens no iemesliem, kas rada risku trešo valstu pilsoņu integrācijai sabiedrībā. Sabiedrības integrācijas fonds, īstenojot projektu „Nacionālais integrācijas centrs” (NIC), uzsāk latviešu valodas apmācības trešo valstu pilsoņiem. Apmācības 2014.gadā risināsies visā Latgalē. Projekta ietvaros paredzēts sniegt iespēju trešo valstu pilsoņiem bez maksas apgūt latviešu valodu, iekļaujot apmācībās kultūras tradīciju un vēsturiskos aspektus.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, lai cilvēkiem varētu piedāvāt iespēju latviešu valodu apgūt atbilstoši savam prasmju līmenim.
Lai pieteiktu savu dalību apmācībās, aicinām interesentus līdz 20.decembrim iesūtīt e-pieteikumu uz nic_latgale@inbox.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pilsonību, laiku, cik ilgi atrodaties Latvijā un pašvaldību, kuras teritorijā šobrīd dzīvojat. Apmācības notiks tajās Latgales pašvaldībās, kuru teritorijās dzīvojošie trešo valstu pilsoņi būs izrādījuši vislielāko ieinteresētību.
Vairāk informācijas mājas lapā: www.integration.lv vai pa bezmaksas tālruni 80004006.

Click to listen highlighted text!