Nakts pusmaratonā Jelgavā — arī Rēzeknes novada sportisti

16.07.2014

Sports

12. jūlijā skriešanas seriālā „SKRIEN LATVIJA” debitēja SPORTLAND JELGAVAS NAKTS PUSMARATONS, kas bija šīs sezonas 4. posms. Atgādinām, ka 1. posms notika Rēzeknē 6. aprīlī. Lai arī nosaukums ir „nakts” pusmaratons, starts skrējienam tika dots 20:00, kad saulīte vēl tikai gatavojās uz rietēšanu, taču, salīdzinājumā ar citiem posmiem, to tiešām var saukt par „nakts” pusmaratonu. Arī uz šo posmu sporta klubs „MAGNEN” devās visai kuplā sastāvā.
Pusmaratona 21,097 km distanci veica: Sergejs Kuzmins, Nikolajs Vasiļjevs, Edgars Kļaviņš, Lauris Madžuls, Ivars Noviks, Vladimirs Višņovs, Sandra Dervinika un Natālija Bernāne. Jāpiebilst, ka Vladimiram šis bija pirmais pusmaratons.
Uzvaru vīriešu konkurencē izcīnīja Rolands Kaimiņš 1:12:21, kā otrais finišu sasniedza Kristaps Bērziņš 1:12:26, bet trešais - Kristaps Vējš-Āboliņš 1:13:03. Sieviešu konkurencē ātrākās bija - Anita Kažemāka 1:20:43, Kitija Valtere 1:22:27 un Jolanta Liepiņa 1:26:16.
Nike 10 km skrējienā sporta klubu „MAGNEN” pārstāvēja Valdis Kļaviņš, Ieva Gaile, Māra Kļaviņa un Līga Novika. Par uzvarētāju starp vīriem šajā distancē kļuva Dmitrijs Serjogins 35:20, bet starp sievietēm ātrākā bija Jeļena Ābele 39:31.
5 km tautas skrējienā startēja Rita Kļaviņa, Kristaps Kļaviņš un Zigmārs Jāzeps Kļaviņš, kurš kārtējo reizi kāpa uz goda pjedestāla, šoreiz izcīnot 2. vietu savā vecuma grupā.
Vēl no Rēzeknes uz Jelgavu bija devušies rēzeknieši Ineta Seņkāne, Lauris Seņkāns, Aldis Ciukmacis un Solvita Pavlovska.
Kā redzams fotogrāfijā, ir iespējams apvienot skriešanu arī ar jaunu vietu iepazīšanu, ko pasaulē sauc par maratontūrismu. Šoreiz devāmies vērot starptautisko smilšu skulptūru izstādi Jelgavā.
Nākamais posms 9. augustā Kuldīgā!
SK MAGNEN

Click to listen highlighted text!