Nautrēnos notika kausa izcīņa pludmales volejbolā veterānu komandām

11.07.2014

Sports

Jau vairākus gadus Nautrēnu pagastā ziemas sezonā tiek rīkota kausa izcīņa volejbolā veterāniem, gan sieviešu, gan vīriešu komandām. Taču šogad biedrība „ Rogovkīši” uzsāka jaunu tradīciju – 2014. gada 5. jūlijā notika Nautrēnu kausa izcīņa veterāniem pludmales volejbolā, piedaloties komandu sastāvā vīriešiem un sievietēm.
Laiks šajā lietainajā vasarā izrādījās sacensībām labvēlīgs, un Pujatu ezera pludmalē dienas garumā starp komandām noritēja spraiga cīņa, pēc kuras drošsirdīgākie devās veldzēties ezera ūdenī. Vēlāk visi kopā pie ugunskura baudīja gardu zivju zupu.
Pirmo vietu un Nautrēnu kausu izcīnīja Salnavas komanda Laimoņa Nagļa, Jura Ločmeļa, Edgara Rancāna un Ritas Zeļovas sastāvā. Otro vietu izcīnīja Varakļānu komanda Aināra Ančeva, Aivara Tropa, Antona Mičāna un Sarmītes Ančevas sastāvā. Trešajā vietā palika mājinieki – Jānis Pujats, Andris Brīvers un Dainis Šķesters, sacensību laikā komandas sastāvā piesaistot viskuplāko dāmu skaitu – Inesi Boļšo, Egitu Šķesteri un Evitu Šķesteri.
Pateicamies pludmales saimniekam Jānim Pujatam par iespēju rīkot sacensības viņa labiekārtotajā pludmalē, kā arī Nautrēnu pagasta pārvaldei un Varakļānu novada pašvaldībai par sportisko aktivitāšu atbalstīšanu.
 
 
Marija Mazure
biedrības „ Rogovkīši” valdes locekle
Pludmales volejbols NautrēnosPludmales volejbols NautrēnosPludmales volejbols Nautrēnos

 
 

Click to listen highlighted text!