Nautrēnu apvienības iedzīvotājus aicina vienoties kopīgā skrējienā

Pagastu ziņas

Tradicionāli 18. novembrī Nautrēnu pagastā Rogovkā notiek “Valsts svētku skrējiens”. Šogad skrējiens tiek paplašināts un notiks Nautrēnu apvienības pārvaldes mērogā.

Skrējiens notiks 18. novembrī plkst. 10:00 Rogovkā, starts pie Nautrēnu sporta halles – KN. Dalībai skrējienā tiek aicināti visu Nautrēnu apvienības pārvaldes pagastu iedzīvotāji, kā arī citi interesenti.

Skrējienā būs trīs distances – 5 km, 2km un bērnu distance.

Kā jaunums šogad būs pagastu stafete, kur 2 km distance būs jāveic komandai stafetes veidā. Komandai jāsastāv no 5 dalībniekiem.

Piedalīties var gan skrējēji, gan nūjotāji.

Noslēgumā katrs dalībnieks saņems piemiņas dāvaniņas, bet uzvarētāji saņems Rēzeknes novada un Nautrēnu apvienības pārvaldes balvas, kā arī specbalvas.

Pasākumā būs pieejams dzeramais ūdens, silta tēja un uzkodas. Nokļūšanai uz skrējienu tiks nodrošināts transports no pagastiem, nepieciešamības gadījumā jāsazinās ar pagasta kultūras pasākumu organizatoru:

• Bērzgales pagasts – Daila Ekimāne, mob. 26185204
  • Lendžu pagasts – Jānis Matvejenko, mob. 20097449
  • Audriņu pagasts – Tamāra Smirnova, mob. 25412872
  • Nautrēnu pagasts – Inga Vigule, mob. 28335357
  • Vērēmu un Ilzeskalna pagasts – Anna Višķere, mob. 29498652

Aicinām Valsts svētkos būt kopā un vienoties skrējienā!

Sagatavoja:

Nautrēnu apvienības pārvaldes