Nautrēnu apvienības pārvalde aicina darbā ceļu būvtehniķi

Pagastu ziņas

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Nautrēnu apvienības pārvalde” (reģ. Nr. 40900027430, adrese: “Pagastmāja”, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4652) atkārtoti izsludina atklātu konkursu uz vakanto Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Nautrēnu apvienības pārvalde” ceļu būvtehniķa amatu.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība.
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze inženierkomunikāciju, tajā skaitā autoceļu, ekspluatācijas, tehniskās apkalpošanas jomā vai saimniecisko darbu veikšanā vai vadīšanā.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas.
  • Spēja pastāvīgi iegūt informāciju ceļu ekspluatācijas, autoceļu ikdienas un periodiskās uzturēšanas, autoceļu (ielu, tiltu) uzturēšanas tehnoloģiju attīstības, kā arī satiksmes organizācijas jautājumos.
  • Spēja darboties komandā, plānot un koordinēt pašvaldības autoceļu un ielu infrastruktūras attīstības un uzturēšanas darbus.
  • Spēja plānot budžetu, kontrolēt budžeta līdzekļu izlietojumu grāmatvedības un resursu vadības lietojumprogrammās.
  • Spēja sastādīt vienkāršo ceļu remontdarbu tāmes, darba uzdevumus un specifikācijas.
  • Spēja organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci.
  • Iemaņas budžeta plāna sastādīšanā un tā izpildes organizēšanā.
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt     komandā.
  • Labas datorlietošanas prasmes (programmas MS Word, Excel).
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:

• Veikt regulāru pašvaldības autoceļu stāvokļa, to elementu apsekošanu, organizēt un uzraudzīt to uzturēšanu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
  • Organizēt un uzraudzīt darbības satiksmes organizācijas pilnveidošanai (arī pasākumu un remonta darbu laikā).
  • Koordinēt darbības autoceļu izbūves un pārbūves jomā.
  • Izstrādāt un aktualizēt autoceļu sarakstus un autoceļu uzturēšanas žurnālus un citu dokumentāciju, veicināt digitālo sistēmu pielietošanu.

Pamatdarba atalgojums pārbaudes laikā EUR 836,00

Pamatdarba atalgojums  pēc pārbaudes laika EUR 880,00– saskaņā ar Rēzeknes novada domes lēmumu A līmenim, Darbiniekam – atbilstoši novērtējumam.

Amata apraksts - atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Pretendenti līdz 2023.gada 31.marta plkst.16.00 nosūta uz e-pastu info@nautreni.lv vai iesniedz personīgi iestādē „Nautrēnu apvienības pārvalde” lietvedei, “Pagastmāja”, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novadā, pieteikumu aizlīmētā aploksnē ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības  iestādes „Nautrēnu apvienības pārvalde” ceļu būvtehņiķa  amatu” un kurā ir ievietoti šādi  dokumenti:

• profesionālās darbības apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas;
  • pieteikuma anketa.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai -  iestādes „Nautrēnu apvienības pārvalde” vadītājs Līvija Plavinska, tel.29468107, e-pasts: info@nautreni.lv.