Nepalaid garām iespēju lietderīgi pavadīt vasaru!

25.05.2022

Jauniešiem

Projekta "Proti un dari" (Nr. 8.3.3.0/15/I/001) ietvaros tiek piedāvāta lieliska iespēja tieši Tev! 

Esi 15-29 (ieskaitot) gadus jauns?  Nestrādā, nemācies, esi uz pauzes vai nezini, ko darīt tālāk? Nāc uz projektu "Proti un dari!" 

Projekta ietvaros tev būs iespēja izzināt savus vēlamos karjeras virzienus un piedalīties “ēnošanas” pasākumos, apgūt jaunas prasmes, apmeklēt kursus.

Katrā individuālajā pasākumu programmas mēnesī Tev tiek nodrošinātas vismaz 24 stundas aktivitāšu, 20 stundas mentora atbalsts un 4 stundas programmu vadītāja atbalsts. Tas viss pilnīgi BEZ MAKSAS!

Izmanto iespēju!

Ja zini kādu, kuram projekts PROTI un DARI varētu būt tieši laikā, dalies ar informāciju! 

Lai pieteiktos projektam vai iegūtu papildus informāciju, raksti uz e-pastu liga.pelse@rezeknesnovads.lv vai zvani pa tālruni 26604650.

Vairāk informācijas par projektu “PROTI un DARI!” var atrast šeit - http://jaunatne.gov.lv/lv/jauniesu-garantija/par-projektu-proti-un-dari

“PROTI un DARI!” ir Eiropas Savienības fondu 2014. – 2020. gada plānošanas perioda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.3. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt NVA nereģistrēto NEET jauniešu prasmes un veicināt to iesaisti izglītībā, NVA īstenotajos pasākumos Jauniešu garantijas ietvaros un nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā” projekts, kuru īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.

 

Rēzeknes novada pašvaldības projektu koordinatore Līga Pelse

 

Click to listen highlighted text!