Nepiederošām personām mācību poligona “Janapole” teritorijā atrasties ir aizliegts

Publicēts: 17.02.2021

Atjaunots: 06.07.2021

Valsts dienestu informācija

Saistībā ar to, ka Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligons “Janapole” ir Iekšlietu ministrijas valdījumā esošais objekts, kurā regulāri notiek militārās apmācības, tai skaitā, kaujas šaušanas, taktiskās apmācības un citas praktiskās nodarbības, nepiederošām personām iebraukt un atrasties mācību poligona “Janapole” teritorijā (Čornajas pagasts, Rēzeknes novads) bez iepriekšējas saskaņošanas ar Valsts robežsardzes koledžu ir aizliegts. Kontaktinformācija ir pieejama Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnē.

Informāciju sagatavoja: 
Diāna Deņisova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
Foto: Artis Vītols

Click to listen highlighted text!