Nometne “Krāsaino krītiņu kastes noslēpums” Strūžānos

Sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību laika posmā no 25. līdz 28. jūlijam Strūžānos 17 bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem bija iespēja piedalīties dienas nometnē. Četru dienu laikā bērni veidoja, zīmēja, līmēja, sportoja, dziedāja, dejoja, ceļoja uz Lūznavas muižu, gāja pārgājienā, kā arī meklēja un atklāja gan mazus, gan lielus noslēpumus.

Paralēli nodarbībām bērni daudz smējās, darbojās dažādās grupās, labāk cits citu iepazina, sadraudzējās, dalījās savos iespaidos un stāstīja par sevi. Nometnes noslēgumā visi kopīgi izpriecājās peldkostīmu ballītē un piepūšamajās atrakcijās, saņēma nometnes vadītāju sarūpētās dāvaniņas, sertifikātu par aktīvu dalību, kā arī medaļas.

Paldies foršajām nodarbību vadītājām – Elitai Kuprukai, Vēsmai Ušpelei, Daigai Griestiņai, Dzintrai Gribustei, Svetlanai un Aīdai Patmalniecēm, Vivitai Ruško-Elstei. Paldies par sportiskajām aktivitātēm Andrim Putrānam! Priecājos, ka ir cilvēki, kas arī vasarā, lielākoties atvaļinājuma laikā, ir gatavi iesaistīties un darboties ar bērniem, radot pozitīvas emocijas.

Paldies Jaunstrūžānu sākumskolas pavārei Inārai Elksnei par garšīgajām pusdienām un uzkodām! Pateicamies Sakstagala pagasta pārvaldei par piešķirto transportu! Paldies par atbalstu Dricānu pagasta Z/S “Ozoli”!

 

Nometnes vadītāja Līga Augstkalne

 

Click to listen highlighted text!