Nosaukti konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums 2020” uzvarētāji

Rēzeknes novadā ir tradīcija 19. martā, Jāzepa dienā, godināt konkursa "Rēzeknes novada uzņēmums" laureātus. Jau otro gadu covid pandēmijas dēļ šis pasākums tika atcelts. Tika pieņemts lēmums konkursa uzvarētāju un nominantu vārdus paziņot Rēzeknes novada informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Novada Ziņas”, novada tīmekļvietnē www.rezeknesnovads.lv un sociālajā tīklā Facebook, savukārt uzvarētājus godināt jūlijā, Rēzeknes novada dienu pasākumos.

Nominācijā “Gada uzņēmums” balvu saņem SIA “Zaļā sala” (Rita Tērauda, Griškānu pagasts), Novada vietējās identitātes produkts (VIP) uzvarētājs – z/s "Liepkalns" (Aleksejs Daņiļins, Ilzeskalna pagasts), Gada jaunais uzņēmējs – Edgars Potašovs (aktīvās atpūtas parks "Čīkurs", Kaunatas pagasts). Nominācijā “Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs” par labāko atzīts IK “Rāznas priedes” (Santa Viša-Gaisiņa, Čornajas pagasts), savukārt “Gada lauksaimniecības uzņēmums” uzvarētājs ir SIA "RANPO" (Renārs Katkovskis, Kaunatas pagasts). Nominācijā “Gada ģimenes uzņēmums” tiek godināta z/s "Ezerkrasti" (Sandra un Ēriks Viši, Čornajas pagasts). Gada amatnieks/mājražotājs – Kristīne Dakule (Kantinieku pagasts), bet lielākais darba devējs novadā (pēc darbavietu skaita pieauguma) – uzņēmums SIA “TESSA TRANS".

"Gada uzņēmums 2020" - viesu māja "Zaļā sala"

Novada vietējās identitātes produkts (VIP) uzvarētājs – z/s "Liepkalns"

Gada jaunais uzņēmējs – Edgars Potašovs

“Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs” IK “Rāznas priedes”

“Gada lauksaimniecības uzņēmums” SIA "RANPO"

“Gada ģimenes uzņēmums” z/s "Ezerkrasti"

Gada amatnieks/mājražotājs – Kristīne Dakule

Click to listen highlighted text!