Noslēdzies Inline hokeja turnīrs Makašānos

23.09.2021

Sports

18.septembrī Makašānos noslēdzās Inline hokeja turnīrs "RED PUCK 2021" . Svaigs gaiss, labvēlīgs laiks, pozitīva atmosfēra, cīņas spars un degsme Inline laukumā virmoja visas dienas garumā.

Ciemos bija ieradušās viesu komandas no Rīgas, Olaines un Daugavpils. Spoži startēja arī Hokeja skolas “Rīga” jaunie censoņi, kuri būdami jaunākie šajā turnīrā, radīja ne mazu satraukumu pretinieku komandām.
Astoņu komandu konkurencē godalgotas vietas izcīnīja pieredzējušās viesu komandas.

Paldies mūsu iedvesmojošākajiem turnīra atbalstītājiem - Gundega Rancāne, Rēzeknes Ausmeņa Kebabs , SIA "Poligrāfserviss", Rēzeknes novads, Latvijas Inline Hokeja Centrs, Sjuzanna, Microlines, Valters & GR, Latgales Galdnieks, StickFix.
Vietu sadalījums: 

1. Pipari
2. SKM-1
3. SKM-2
4. Ritiņi

Teksts un foto: Edgars Jukna, turnīra tiesnesis un organizators

Click to listen highlighted text!