Noslēdzies konkurss par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem

17.04.2024

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes izsludinātajā konkursā – par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem 2024. gadā tika iesniegti 30 projekti no kuriem 16 tika atbalstīti. Konkursā piedalījās novada izglītības iestādes, skolu pašpārvaldes, bērnu un jauniešu centri, interešu centri, biedrības un kultūras centri.

Projektu konkursā tika atbalstītas sekojošas idejas: āra lielformāta spēles, orientēšanās sporta inventārs, galda hokejs, novusa galdi, galda teniss, tūrisma inventārs, galda spēles un cita veida inventārs. Projekta mērķa grupas, kurām paredzēts inventārs un aprīkojums, galvenokārt ir jaunieši, kā arī citu vecumu novada iedzīvotāji.

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Click to listen highlighted text!