Noslēdzies konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

Izglītība

Ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm. Kopumā tika iesniegti 10 projektu pieteikumi, no kuriem 8 aktuālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 3671 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegti tādi projekti, kas paredz finansējuma izmantošanu lego robotu,  konstruktoru, grafisko planšetu, kokapstrādes instrumentu un animācijas filmu veidošanas aprīkojuma iegādei.

Viss projektu ietvaros iegādātais inventārs vai aprīkojums tiks izmantots, lai sekmētu bērnu un jauniešu darbošanos tehniskās jaunrades aktivitātēs.

Tika apstiprināti sekojoši projekti:

• “Lego robotika”, Gaigalavas pamatskola;
  • ”Arī koks var būt radošs!”, Dricānu vidusskola;
  • ”Aizraujošā konstruēšana pēc mācību stundām”, Tiskādu vidusskola;
  • “Lego Robotika”, Verēmu pamatskola;
  • “Brīvkonstrukciju robotu veidošana” un “Animācijas filmu veidošana”, Viļānu vidusskola;
  • “Asini prātu!”, Maltas vidusskolas struktūrvienība Liepu pamatskola;
  • ”Pulciņa “Mazais mākslinieks” darbības tehniskais atbalsts”, Brīvā laika pavadīšanas centrs “Strops”.

Sagatavoja: interešu izglītības speciāliste

Anita Rudziša