Noslēdzies konkurss par jaunatnes iniciatīvu projektiem 2024. gadā

Jauniešiem

Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes izsludinātais konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrībām un nodibinājumiem jaunatnes iniciatīvu projektiem 2024. gadā. Kopumā tika iesniegti 11 projektu pieteikumi, no kuriem 4 aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 4000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana un Rēzeknes novada kultūrmantojuma izzināšana (izzinošas ekskursijas, ziemas pārgājieni, volejbola turnīrs, āra izzinošas un sportiskas aktivitātes ziemā, slēpošanas popularizēšana) un jauniešu komunikācijas prasmju uzlabošana.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti līdz 2024. gada 1. jūlijam.

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists