Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkurss “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”

18.07.2022

Jauniešiem

Vasaras periodā Rēzeknes novada bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties nometnēs. Ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes konkurss “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” par finansējuma piešķiršanu bērnu un jaunatnes nometņu projektiem 2022. gadā.

Rēzeknes novada jaunieti! Vai jau esi izlēmis, kurā nometnē šovasar piedalīsies? Tev noteikti ir jāizmanto šī iespēja!

Izvēlies un iesaisties! Iesaisties un aktivizējies! Rēzeknes novada bērnu un jauniešu nometnes, kuras plānots realizēt laika posmā līdz 31. augustam, šogad notiks Audriņu, Stružānu un Kaunatas pagastā. Esi aktīvs, iesaisties un pavadi savu brīvo laiku saturīgi un lietderīgi.

Konkursa rezultāti

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists