Noslēdzies sociālais projekts "Darba terapija"

09.11.2015

Sociālais dienests

6. novembrī Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Rēzeknes komitejā pulcējās projektā „Darba terapija” iesaistītās 12 ģimenes no Rēzeknes novada Mākoņkalna, Kaunatas, Dricānu un Bērzgales pagasta. Šis bija noslēguma pasākums projektam, kurš aizsākās šā gada martā, pateicoties Norvēģijas SK Oplannes (Oppland) komitejas piešķirtajam finansējumam.
„ Gan projekta dalībnieki, gan LSK Rēzeknes komiteja, kas bija atbildīga par finansējuma izlietojumu, gan pagastu sociālie darbinieki projekta sākumā bija nedaudz uztraukušies, jo šāds projekts Rēzeknes novadā tika īstenots pirmo reizi. Atbildība bija jāuzņemas visiem, un rezultāts tika sasniegts. To pozitīvi novērtēja arī Oplannes komitejas pārstāvji, kuri bija apmeklējuši rudenī projekta ģimenes”, stāstīja LSK Rēzeknes komitejas izpilddirektore Gunta Krukovska.
Par veiksmīgu piedalīšanos projektā katra ģimene saņēma cildinājuma rakstu, Tāpat bez dāvanām nepalika arī bērni, kuri čakli piedalījās darbos – stādīja, ravēja un novāca ražu. Bērniem dāvanas bija sarūpējuši Oplannnes komitejas sadarbības partneri. Jautrību nodrošināja Bērzgales pagasta folkloras kopas dalībnieces, kuras ar dažādām izglītojošām rotaļām iesaistīja ģimenes aktīvā dalībā.
Pasākumā piedalījās pagastu sociālie darbinieki, pagasta pārvalžu vadītāji un Rēzeknes novada domes Sociālās pārvaldes vadītāja Silvija Strankale, kura arī atzinīgi novērtēja projektu, sirsnīgi pateicās ģimenēm par uzņēmību, paveikto un iedrošināja nebaidīties piedalīties arī citos projektos.
IMG_8746 IMG_8706 IMG_8710 IMG_8713 IMG_8733 IMG_8739
 

Click to listen highlighted text!