Noslēgumam tuvojas Rēzeknes novada spēles atklātajā ikmēneša Tempo šaha turnīrā „Malta – 2019”

27.12.2019

Sports

Svētdien, 14. decembrī norisinājās 12. posma spēles. Sacensības notiek reizi mēnesī pēc Šveices sistēmas, septiņās kārtās visa gada garumā. Pieaugušo vidū trīs spēlētāji ieguva 6 punktus katrs un tikai pēc koeficienta Aleksandrs Vasiļkovs (Vērēmi) ieguva pirmo vietu, Anatolijs Jasinskis ieņēma otro vietu, Dainis Viļums (abi no Maltas) ieņēma trešo vietu. Skolēnu vidū sīvā cīņā trīs dalībnieki guva 4 punktus un tikai koeficienta ziņā pirmo vietu ieņēma Artēmijs Vinogradovs (Rēzekne), otro vietu ieņēma Jānis Gudriks (Malta), trešo vietu ieņēma Kristīne Gruznova (Malta). Kopvērtējumā tiks vērtēti labākie astoņu posmu rezultāti.

Tempo turnīrā kopvērtējumā dalībnieki tiks vērtēti trīs grupās – meitenes un zēni līdz 18 gadu vecumam, pieaugušie no 18 gadu vecumam. Tempo turnīra piedalījās 44 dalībnieki no Rēzeknes, Maltas, Balvas un Rēzeknes novadu. Sacensību dalībnieki nospēlēja nevienādu spēļu skaitu.