Noslēgušās Austrumlatvijas MAMANET un vīriešu Amatieru volejbola līgas sacensības

11.04.2024

Sports

6. aprīlī Maltas daudzfunkcionālajā sporta zālē noslēdzās Austrumlatvijas MAMANET un vīriešu Amatieru volejbola līgas sacensības, kā arī notika MAMANET tautas klases sacensības, kur komandas spēlē ar atvieglotiem noteikumiem.

Austrumlatvijas MAMANET līga ir pirmais turnīrs Latvijā, kur 9 komandas trīs mēnešu garumā kopumā izspēlēja 37 spēles.  Turnīrā piedalījās komandas no Rēzeknes valstspilsētas un novada, no Balviem, Daugavpils, Jēkabpils un Kārsavas. 6. aprīlī notika noslēguma spēles un noskaidrotas sacensību uzvarētājas. Par pirmās sezonas uzvarētājām kļuva Komanda “Balvu Vilcenes”, otro vietu ieguva Rēzeknes novada “Letijas”, trešajā vietā ierindojās “Jēkabpils Lūsijas”.

Paralēli norisinājās arī MAMANET tautas klases turnīrs, kur laukumā spēlē 5 dalībnieces ar atvieglotiem noteikumiem. Arī šajā formātā uzvaru guva “Balvu Vilcenes”, otro vietu ieguva “Rēzeknes Lapsenes”, trešās palika “Daugavpils Lilijas”.

Apbalvošanas pasākumā Maltas kultūras namā pateicības balvas no sacensību atbalstītājiem saņēma arī pārējās komandas: Rēzeknes novada “Madāmas”, “Bez-Ē”, Viļānu “Prozit” un sporta klubs “Kuorsova”.

Vīriešu Amatieru volejbola līgā 7 komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva komanda “Viļāni”, otrajā vietā “Varakļāni” un trešo vietu ieguva Kaunatas pagastu apvienības komanda. 4.vieta “Rogovka”, 5.vieta “RTA”, 6.vieta “Oldskuls”, 7.vieta “Adamova”. Arī šīs visas komandas tika godinātas noslēguma pasākumā, kurš noslēdzās ar aktīvām dejām.

Paldies turnīra atbalstītājiem: Rēzeknes gaļas kombināts, Z/S Kotiņi, Fano Latgola, Griksi un balvas.lv.