Noslēgusies Audriņu pagasta ambulances renovācija

Pagastu ziņas

2022. gadā Audriņu pagastā tika realizēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekts Nr. 9.3.2.0/20/A/043 “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Audriņu ģimenes ārsta praksē”. Projekta īstenošanas mērķis bija ģimenes ārsta prakses labiekārtošana.

Pēc labiekārtošanas darbiem ambulances telpas ir maksimāli pielāgotas apmeklētāju vajadzībām un ir radīta droša, pieejama vide. Projekta izdevumu summa 8000 EUR, no tiem pašvaldības līdzfinansējums 480 EUR, valsts budžeta finansējums 720 EUR, ERAF finansējums 6800 EUR.

Projektā veiktie darbi vides pieejamības nodrošināšanai, kurus finansēja ERAF:

• uzbrauktuves izbūve;
  • lieveņa remonts;
  • jaunas ieejas durvis;
  • cilvēkiem ar kustību traucējumiem pielāgotas tualetes izbūve.

Papildus par pagasta pārvaldes līdzekļiem veiktie darbi:

• telpu kosmētiskais remonts un kabinetu durvju aiļu paplašināšana;
  • elektroinstalācijas pārbūve;
  • apkures radiatoru nomaiņa;
  • ūdens noteku uzstādīšana un citi remontdarbi.

Kopējā summa (ieskaitot ERAF finansējumu) Audriņu ambulances pārbūves projektā – 25884,07 EUR + PVN 5435,65 = 31319,72 EUR (ar PVN). Darbus izpildīja SIA "Rēzeknes Būvserviss"

Informāciju sagatavoja Audriņu pagasta pārvalde