Notiks nūjošanas pārgājiens “Apkārt Adamovas ezeram”

Publicēts: 16.07.2021

Atjaunots: 27.07.2021

Sports

25. jūlijā biedrība “Urgas” aicina uz ikgadējo nūjošanas pārgājienu “Apkārt Adamovas ezeram”. Šī gada pārgājiens būs īpašs, jo tiks  svinēta pasākuma 10 gadu jubileja. Ikvienu, kuram ir interese iepazīties ar nūjošanu, tās pozitīvo ietekmi uz veselību, aicinām izmēģināt savus spēkus ~13 km distancē (protams, būs arī atpūtas brīži), lieliski pavadīt laiku, baudot Adamovas ezera apkārtnes  krāšņos skatus, tai skaitā apmeklēt augstāko pauguru dabas parka “Adamovas ezers” teritorijā – Sarkaņkalnu – un gūt ieskatu par  šīs vietas aktīvās atpūtas piedāvājumu vasaras un ziemas  sezonā. Pasākuma dalībniekus kā allaž iepriecinās arī citas interesantas aktivitātes.

Iepriekšējā pieteikšanās pa tālruņiem 26493136 vai 29441306, vai e-pastu: biedriba.urgas@inbox.lv līdz 2021. gada 24. jūlijam. Vēršam uzmanību uz to, ka sakarā ar COVID situāciju, dalībnieku skaits būs ierobežots!

Pulcēšanās pie Adamovas muižas 25. jūlijā sākot no plkst.10.00. Reģistrēšanās, maršruta kartes un, ja nepieciešamas, arī nūjošanas inventāra izsniegšana līdz plkst.10.15. Starts pārgājienam plkst.10.30, pasākums noslēgsies šajā pašā vietā ap pl.15.00.

Daina Butlere, biedrības "Urgas" valdes priekšsēdētāja 

Click to listen highlighted text!