Nūjošanas pārgājiens apkārt Adamovas ezeram

25.06.2020

Sports

21.jūnijā – tieši šī gada vasaras saulgriežu dienā – ar pozitīvām emocijām un raitu soli notika nūjošanas pārgājiens apkārt Adamovas ezeram „Jāņus sagaidot”. Nu jau devīto gadu pēc kārtas Rēzeknes novada iedzīvotājiem un viesiem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar nūjošanu kā ļoti efektīvu un viegli pieejamu aktivitāti fiziskās un emocionālās veselības stiprināšanai. Kā allaž pasākuma starta un finiša vieta bija Vērēmu pagasta Adamovas muižas teritorija. Pārgājiena maršruts, kas kopskaitā ir nedaudz vairāk par desmit kilometriem, ļauj baudīt Adamovas ezera gleznaino apkārtni un pārliecināties par to, ka ne velti šo vietu mēdz saukt arī par „Latgales Šveici”. Lai atvilktu elpu un atjaunotu spēkus, pārgājiena pusceļā bija organizēta atpūtas pauze, kuras laikā nūjotāji varēja iestiprināties ar zāļu tējām un dažādu veidu sieriem, kā arī izpeldēties Adamovas ezerā. Tāpat, līdzsvarojot fizisko un prāta aktivitāti, nūjošanas pārgājiena dalībniekiem tika piedāvāta iespēja minēt krustvārdu mīklu, kuras atminējumus veido Vērēmu pagasta apdzīvoto vietu nosaukumi (skat. pielikumā).
Pasākuma organizators biedrība „Urgas” izsaka pateicību par aktīvu līdzdalību pārgājiena norisē nūjošanas entuziastam Aivaram Kaupužam un priecājas par visiem aktīvistiem, kas piedalījās pārgājienā, izbaudīja nūjotprieku un vērtīgu kopābūšanu.
Cerot uz labvēlīgu situāciju valstī un patīkamiem klimatiskiem apstākļiem, arī nākamajā gadā tiek plānots organizēt nūjošanas pārgājienu apkārt Adamovas ezeram „Jāņus sagaidot”. Gaidīsim nūjotājus!
Biedrības „Urgas” kolektīva vārdā
Daina Butlere
Krustvārdu mīkla
Apdzīvotas vietas_Vērēmu_pagasts
urgas2

Click to listen highlighted text!