Izbraukuma vakcinācija Maltā

Sestdien, 20. novembrī, no 13.00 līdz 15.00 plānota izbraukuma vakcinācija Maltas pagasta kultūras namā 1. Maija ielā 80. Uz vakcināciju īpaši tiek aicināti iedzīvotāji kuriem ir jāsaņem 2. pote, bet būs iespēja saņemt arī pirmo poti un balstvakcīnu!
 
Lai vakcinēties gribētājiem nebūtu jāsalst un jātērē laiks, stāvot rindā, aicinām pieteikties iepriekš, zvanot pa  tālruni 29157821. Veicot pieteikšanos, varēs rezervēt arī sev vēlamo vakcīnu. Jāatzīmē, ka vakcinēties varēs arī “dzīvās rindas” kārtībā, vienīgi tādā gadījumā jārēķinās ar ilgāku gaidīšanas laiku rindā. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir). Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Aicinām izmantot iespēju vakcinēties pret vīrusu un pasargāt sevi no smagas slimības gaitas!
 
 
Click to listen highlighted text!