Atkārtoti izsludināts konkurss uz saimniecības vadītāja amatu Viļānu apvienības pārvaldē

Rēzeknes novada pašvaldības iestādē “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr.40900036645) tiek atkārtoti  izsludināts atklātais konkurss uz vakanto saimniecības vadītāja amatu. Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām:

• Izglītība – vēlama augstākā vai vidējā profesionālā inženiertehniskā, ar komercpakalpojumu vadību, būvniecību, nekustamo īpašumu pārvaldību saistītās vai līdzīgās jomās; augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze materiālo vērtību uzskaitē, saimnieciska rakstura darbu plānošanā un organizēšanā, labiekārtošanas darbu organizēšanā, ielu, ceļu uzturēšanas darbos, ar transportu saistītu jautājumu risināšanā un padoto darbinieku vadīšanā, organizēšanā un kontrolē valsts vai pašvaldības institūcijā vai privātā komercstruktūrā vismaz 2 (divi) gadi ar padoto darbinieku skaitu ne mazāk kā 10; pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā, tajā skaitā pašvaldības kapitālsabiedrībā, tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas komunikācijas un sadarbības spējas;
  • Prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, biroja tehniku, elektroniskajām dokumentu vadības un iepirkumu sistēmām un elektroniskajiem saziņas līdzekļiem;
  • Amata pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties;
  • Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība; papildus C1 vai C kategorijas autovadītāja tiesības tiks uzskatītas par priekšrocību;

Pamatdarba atalgojums EUR 837.00, amata apraksts - atrodams mājaslapā www.rezeknesnovads.lv .

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” saimniecības vadītāja amatu” līdz 2021. gada 25. oktobrim plkst.16.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2021. gada 25. oktobrim  plkst.16.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.