Par  konkursu uz vakanto Viļānu apvienības pārvaldes jaunatnes darbinieka amatu

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Viļānu apvienības pārvalde”(reģ Nr. 40900036645)izsludina  konkursu uz vakanto Viļānu apvienības pārvaldes jaunatnes darbinieka amatu. Amata pretendentam jāveic  darbs ar jaunatni Viļānos, darba devēja norādītā adresē, jāatbalsta  un jāveicina jauniešu iniciatīvas, radot labvēlīgus apstākļus jaunatnes intelektuālajai un radošajai attīstībai.

Jāmotivē jauniešus lietderīgi izmantot brīvo laiku - piedalīties sabiedriskās dzīves aktivitātēs, iesaistīties dažādos projektos un pasākumos, kā arī  jāorganizē jauniešu vecumam atbilstošus informatīvus un izglītojošus pasākumus, lai veidotu jauniešu izpratni par darba dzīvi, karjeras izvēli un neformālo izglītību.

Jāveicina pozitīvu jauniešu savstarpējās saskarsmes un uzvedības kultūras veidošanos, sadarboties ar Rēzeknes novada pašvaldības iestādēm, organizācijām, t.sk. skolu pašpārvaldēm, jāpavada jauniešus starptautiskās jauniešu apmaiņās Erasmus+ programmas ietvaros un vietējās apmācībās, kā arī jāveicina jauniešu iesaisti brīvprātīgajā darbā, sadarboties ar organizācijām un iestādēm, plānojot  un veicot mobilo darbu ar jaunatni.

Pamatdarba atalgojums EUR 750.00 (uz pārbaudes laiku atalgojums samazināts par 10%), amata apraksts - atrodams Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu (atrodama pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) ar norādi „Vakancei uz Viļānu apvienības pārvaldes jaunatnes darbinieka amatu” līdz 2022. gada 30. maijam  jānosūta uz e-pastu vilanuapvienība@rezeknesnovads.lv plkst.12.00, vai jāievieto Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” administrācijas pastkastītē pie ieejas, Kultūras laukums 1A, Viļānos vai personīgi kabinetā Nr. 2.7. Kontaktinformācija 64628033 Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā (atrodams pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv) izvirzītajām prasībām.