Par pieteikšanos inkubācijas atbalstam

19.03.2020

Uzņēmējdarbība

LIAA Rēzeknes biznesa inkubators informē, ka 2020. gada 20. martā noslēdzas pieteikumu pieņemšana inkubācijas atbalstam!  Inkubācijas pieteikumu iesniedzējiem ir vairāki varianti kā iesniegt pieteikumu ar pavaddokumentiem (CV un naudas plūsmu 2 gadiem):

  • Elektroniski parakstītus pieteikumus ar pavaddokumentiem nosūtot uz liaa@liaa.gov.lv līdz 2020. gada 20. marta plkst. 23.59.
  • Fiziski parakstītus pieteikumus ar pavaddokumentiem 20. martā nosūtot uz LIAA, Pērses iela 2, Rīga, LV-1442 Pieteikumus ar pavaddokumentiem, kuri tiks sūtīti kā neierakstītas vēstules, obligāti pirms nosūtīšanas ir jānoskenē vai jānofotografē un jānosūta uz rezekne@liaa.gov.lv
  • Fiziski parakstītu pieteikumu ar pavaddokumentiem līdz 20. marta plkst. 17.00 var iemest LIAA Rēzeknes biznesa inkubatora pasta kastē, kas atrodas pa labi no inkubatora ieejas durvīm, Baznīcas ielā 19, Rēzeknē.

Konsultācijas tiek nodrošinātas attālināti:

  • Rakstot rezekne@liaa.gov.lv
  • Zvanot 62401095

Evija Piebalga
Vecākā projektu vadītāja
Rēzeknes biznesa inkubators
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Click to listen highlighted text!