Par Viļānu vidusskolas direktori apstiprināta Ilze Valeniece

Izglītība

2023. gada 21. decembra kārtējā Rēzeknes novada domes sēdē par Viļānu vidusskolas direktori tika apstiprināta Ilze Valeniece.

Viļānu vidusskolā Ilze Valeniece strādā kopš 2006. gada, šobrīd ieņēma direktora vietnieces amatu IT jomā.

Ilze pati ir absolvējusi Viļānu vidusskolu, tāpēc, turpmākā skolas attīstība ir īpaši svarīga.  Kā norāda jaunā skolas direktore: “Ar lielu mērķtiecību un inovatīvām idejām centīšos turpināt attīstīt Viļānu vidusskolu ar modernu infrastruktūru, kurā izglītojamais veidojas kā izglītota, brīva, patriotiska, sociāli aktīva personība, ar atbildības sajūtu.  Pedagogs ir nozīmīgākais iestādes resurss un izglītojamo vecāki ir skolas sadarbības partneri, lai kopīgi attīstītu viņu bērnu prasmes!”

Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu vidusskolas direktora atlases komisija 1. novembrī  nolēma uz Rēzeknes novada domes sēdi virzīt Ilzi Valenieci. Kopumā atklātajam konkursam uz Viļānu vidusskolas direktora amatu bija pieteikušies divi pretendenti.

Vēlam panākumus un plānoto ieceru veiksmīgu īstenošanu.

Sagatavoja Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste