Parakstīts sadarbības līgums ar Ārendāles pašvaldību

17. oktobrī, Rēzeknes novada pašvaldība, Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība un Ārendāles pašvaldība (Norvēģija) uz četriem gadiem parakstīja trīspusēju sadarbības līgumu.

Līgumā  noteiktās  sadarbības jomas – kultūra, izglītība, medicīna, ekonomika.  Tikšanās laikā pēc līguma parakstīšanas Rēzeknes novada, Rēzeknes valstspilsētas un Ārendāles pašvaldības pārstāvji apsprieda iespējamos nākotnes projektus, kā arī veiksmīgo sadarbību pēdējos gados.

Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Ērika Teirumnieka izteica pateicību Norvēģijas pārstāvjiem. Sarunas laikā norādīja, ka sadarbība, kas  izveidojusies starp pašvaldībām, ir sena un cieša. Šo gadu laikā  pašvaldības ir attīstījušās, bet arī šobrīd var iezīmēt līdzīgus problēmjautājumus. “Ceru, ka  pēc četriem gadiem mēs varēsim jau runāt par jauniem, kopīgiem rezultātiem, pateicoties šim sadarbības līgumam,” minēja Ērika Teirumnieka.

Parakstīt līgumu no Ārendāles pašvaldības bija ieradies Ārendāles mērs Roberts Kornela Nodli (Robert Cornels Nodli) kopā ar saviem kolēģiem. Vizītes laikā norvēģu partneri kopā ar Rēzeknes novada pašvaldības sociālā dienesta vadītāju Silviju Strankali apmeklēja  Rēzeknes novada “Daudzfunkcionālo sociālās aprūpes centru “Vecružina””, kur iepazinās ar centra darbību. Pēc tam apmeklēja  novada pērli – Lūznavas muižu.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto: Jūlija Jurāne, Ritvars Pujats