Pārgājiens ziemā Dricānu apvienības jauniešu saliedēšanai

14.03.2023

Jauniešiem

3.martā Dricānu apvienības jaunieši tika aicināti piedalīties Ziemas pārgājienā ar nakšņošanu viesu mājā “Stikāni” .  Pasākums tika organizēts Dricānu apvienības jauniešu komunikāciju veicinošs pasākums “Kopīgs izaicinājums” projekta ietvaros.  Projekta mērķis bija veicināt Dricānu apvienības  jauniešu savstarpējo komunikāciju. Ar šī projekta palīdzību vēlējāmies veidot un nostiprināt Dricānu apvienības jauniešu komunikāciju un sadarbību, organizējot kopīgu ziemas pārgājienu ar  nakšņošanu, izmantojot āra dzīves elementus un neformālās izglītības metodes. Apvienojot fiziskās aktivitātes ar neformālās izglītības aktivitātēm, kā ledus laušanas un komandas veidošana, mēs paredzam sasniegt iesaistīto Dricānu apvienības jauniešu savstarpēju saliedēšanos un turpmāku sadarbību projektos un pasākumos.

Pavadot daudz laika datora ekrānā, jauniešiem ir nepieciešamas aktīvas nodarbības āra dzīves apstākļos. Šī aktivitāte risinās jauniešu fiziskās noslodzes problēmas, veicinās pašsajūtu, jo, kā mēs zinām,  meža vide spēj pozitīvi uzlādēt un atvērt ikvienu personu. Pārgājienā piedalījās jaunieši no Strūžānu, Dricānu ,Gaigalavas un Rikavas pagastiem.

Projekts “Kopīgs izaicinājums” tika īstenots ar Rēzeknes novada Izglītības un sporta pārvaldes finansējumu.

Informāciju sagatavoja

Ingūna Semule

Click to listen highlighted text!