Pārtikas pakas trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu un aizbildņu ģimeņu bērniem tiks piegādātas līdz aprīļa beigām

27.04.2020

Sociālais dienests

Lai sniegtu atbalstu Rēzeknes novadā deklarētajiem trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu vai aizbildņu ģimeņu bērniem ārkārtējās situācijas un attālinātās izglītības apstākļos, Rēzeknes novada pašvaldība nodrošinās pārtikas pakas.
Sakarā ar iepirkuma procedūru un lielo paku skaitu, paku piegāde aprīlī ir aizkavējusies, tāpēc atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Pašlaik notiek paku komplektēšana,  to piegāde notiks līdz aprīļa beigām.
Pārtikas pakā būs – auzu pārslas, griķi, zirņi, jogurts, cukurs, tomātu mērce, eļļa, kviešu milti, pankūku milti, tēja, sula, konservētie zirnīši, sausās brokastis, kausētais siers, konservi, desa, cepumi “Selga”, salmiņi, prjaņiki.
Rēzeknes novada dome 2. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu nodrošināt pabalstu ēdināšanai vispārējās izglītības iestādēs un pirmskolas izglītības iestādēs trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu vai aizbildņu ģimeņu bērniem ārkārtējās situācijas un attālinātās izglītības nodrošināšanas apstākļos. Pabalsta saņēmēji – Rēzeknes novada deklarētās personas. Pabalsta apmērs – viens eiro dienā. Aprēķins tiks veikts no 13. marta, kad skolās tika pārtrauktas mācības, izņemot brīvdienas, valsts svinamās svētku dienas, sestdienas un svētdienas.
Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests aprēķinājis, ka šobrīd novadā 1232 bērni, kuri atbilst minētajai mērķgrupai. Pakas pēc to komplektēšanas izvadās pagastu pārvalžu darbinieki.
Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Inta Greivule-Loca
Tālr. 64607176,  26531970

Click to listen highlighted text!