Pārtikas pakas trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu un aizbildņu ģimeņu bērniem tiks piegādātas līdz maija beigām

06.05.2020

Sociālais dienests

Lai sniegtu atbalstu Rēzeknes novada trūcīgām, maznodrošinātām, daudzbērnu un aizbildņu ģimenēm, aprīļa beigās un maija sākumā tām tika piegādātas pārtikas pakas. Pārtikas pakas par 2020. gada martu un aprīli 29. aprīlī tika piegādātas Kaunatas pagastu apvienībai, bet 30. aprīlī - Maltas pagastu apvienībai. Savukārt Dricānu pagastu apvienība un Nautrēnu pagastu apvienība pakas saņēma 5. maijā. Kopumā tika piegādātas 1250 pārtikas pakas bērniem no trūcīgām, maznodrošinātām, daudzbērnu un aizbildņu ģimenēm.
Maijā būs vēl divas pārtikas paku piegādes tūres, pirmajā tūrē tās tiks nogādātas adresātiem līdz 15. maijam, vēl viena piegāde notiks līdz 29. maijam.
Rēzeknes novada dome 2. aprīļa sēdē pieņēma lēmumu nodrošināt pabalstu ēdināšanai vispārējās izglītības iestādēs un pirmskolas izglītības iestādēs trūcīgu, maznodrošinātu, daudzbērnu vai aizbildņu ģimeņu bērniem ārkārtējās situācijas un attālinātās izglītības nodrošināšanas apstākļos. Pabalsta saņēmēji – Rēzeknes novada deklarētās personas. Pabalsta apmērs – viens eiro dienā. Aprēķins tiks veikts no 13. marta, kad skolās tika pārtrauktas mācības, izņemot brīvdienas, valsts svinamās svētku dienas, sestdienas un svētdienas.
Sakarā ar iepirkuma procedūru un lielo paku skaitu, paku piegāde ir aizkavējusies, tāpēc atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas vietniece
Inta Greivule-Loca
Tālr. 64607176, 26531970

Click to listen highlighted text!