Pasaku valstība Tiskādu bērnu namā

21.09.2015

Sociālais dienests

6. septembrī Tiskādu bērnu nama audzēkņus apmeklēja pasaku varoņi: Runcis zābakos , Pelnrušķīte un Princis, Fejas, Karalis un Karaliene, Sarkangalvīte, Kalpone, Mednieks ar īstu suni. Tas bija aizraujošs ceļojums pa Šarla Perro pasakām.
Šo jauko priekšnesumu vadīja apburošs Runcis zābakos, kurš ar savu dzīvesprieku aplipināja arī mazos skatītājus.
Sarkangalvīte apgleznoja bērnu sejiņas, atveidojot dažādus pasaku varoņus. Fejas nodarbojās ar meitenēm – izkrāsoja princeses un fejas; mainīja lellēm tērpus; lika puzles. Zēni kopā ar Karali samontēja dažādas mašīnas.
Fonā skanēja jauka senlaiku mūzika, kā arī bērnu dziesmiņas par pasaku valstību. Bērniem bija iespēja izdaiļot savu ķermeni ar hennas tetovējumiem.
Bērni spēles laukumiņā pastaigājās ar suni, spēlējās ar viņu. Pasaku varoņi organizēja bērniem dažādas rotaļas un spēles, dejoja ar viņiem. Tie bija viesi no svētku organizēšanas kompānijas LunaRa, kuri dāvināja mūsu bērniem savu siltumu, mīļumu, kā arī atveda bērniem tortes, kruasānus, konfektes, grāmatas un kancelejas preces.
Paldies par svētkiem! Bija interesanti ne tikai mazajiem bērniem, bet arī pusaudžiem un jauniešiem.
 
Olga Jakušonoka
Sociālā aprūpētāja
20150906_115816 20150906_104912 20150906_110446 20150906_115711
 

Click to listen highlighted text!