Finanšu komitejas ārkārtas sēde (16.04.2024.)

Publicēts: 15.04.2024

Atjaunots: 18.04.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 16. aprīlī
(Rēzeknē, plkst. 9.50)

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības konsolidētā 2023.gada pārskata apstiprināšanu.
  2. Par Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektora Jāņa Troškas atbrīvošanu no amata.
  3. Par atklātu konkursu Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektora amata kandidātu atlasei.
  4. Par kustamās mantas – lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavotu materiālu, koku zaru un izcirsto krūmu, mutiskās izsoles rezultātu apstiprināšanu Kaunatas apvienības pārvaldē.
  5. Par grozījumiem 2024.gada 21.marta lēmumā Nr.366 “Par daļas no nekustamā īpašuma Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ārsta prakses nodrošināšanai SIA “Irēnas Čirko ģimenes ārsta prakse””.
  6. Par grozījumiem 2024.gada 4.aprīļa lēmumā Nr.385 “Par daļas no nekustamā īpašuma Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ģimenes ārstei Silvijai Paraščiņakai ārsta prakses nodrošināšanai”.
  7. Par grozījumiem 2024.gada 4.aprīļa lēmumā Nr.386 “Par daļas no nekustamā īpašuma Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ārsta prakses nodrošināšanai SIA “Ružinas doktorāts””.
  8. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  9. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  10. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Robežu ielā (..), Pleikšņos, Ozolaines pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  11. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Celtnieku ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  12. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Latgales ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  13. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Griškānu pagastā nodošanu atsavināšanai J.N.
  14. Par nekustamā īpašuma “(..)” Ilzeskalna pagastā, nodošanu atsavināšanai A.D.
  15. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai I.G.
  16. Par nekustamā īpašuma “(..)” Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.U.
  17. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Dārzu ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai M.S.
  18. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Maltas apvienības pārvaldē.
  19. Par īslaicīgās telpu nomas maksas apstiprināšanu Maltas apvienības pārvaldē.
  20. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Vecružina”.
  21. Par īslaicīgās telpu nomas maksas apstiprināšanu Daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā “Vecružina”.
  22. Par bezcerīgo debitoru parādu norakstīšanu Kaunatas apvienības pārvaldē.
  23. Par samaksas samazināšanu M.Š. par īpašumā piešķirto zemi Silmalas pagastā.