Finanšu komitejas sēde (28.03.2024.)

Publicēts: 25.03.2024

Atjaunots: 02.04.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 28. martā
(Rēzeknē, plkst. 10.00)

1. Par grozījumu Rēzeknes novada pašvaldības 2024.gada 15.februāra noteikumos Nr. 21 “Kārtība, kādā tiek sniegts finansiāls atbalsts nevalstiskajām organizācijām Rēzeknes novadā”.
  2. Par grozījumiem 2023. gada 16. novembra lēmumā Nr. 1294 “Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu klasificēto amatu sarakstu 2024. gadam apstiprināšanu”.
  3. Par Akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” sadarbības līguma noslēgšanu ar Rēzeknes novada pašvaldību.
  4. Par nekustamā īpašuma Rāznas ielā 17, Kaunatā, Kaunatas pagastā, telpu nomas līguma pārjaunošanu ar SIA “INKET” zobārstniecības ārsta prakses nodrošināšanai.
  5. Par nekustamā īpašuma Rīgas ielā 57A, Viļānos, telpu nomas līguma pārjaunošanu SIA “Centrālā laboratorija” darbības nodrošināšana.
  6. Par daļas no nekustamā īpašuma Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ģimenes ārstei S.P. ārsta prakses nodrošināšanai.
  7. Par daļas no nekustamā īpašuma Skolas ielā 24, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ārsta prakses nodrošināšanai SIA “Ružinas doktorāts”.
  8. Par nekustamā īpašuma telpu nomas līguma izbeigšanu ar SIA “Mārītes Kaļvas ģimenes ārsta prakse”, Maltas pagastā.
  9. Par īslaicīgo telpu nomas maksu apstiprināšanu Dricānu apvienības pārvaldē.
  10. Par pašvaldības nedzīvojamās telpas nodošanu bezatlīdzības lietošanā Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrībai “Saulstariņi”, Sokolku pagastā.
  11. Par nekustamā īpašuma „Adamavas ceļš”, Vērēmu pagastā, nodošanu bez atlīdzības Latvijas valstij Zemkopības ministrijas personā.
  12. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Centra ielā (..), Sondori-Škeņeva, Vērēmu pagastā, nodošanu īpašumā bez atlīdzības.
  13. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
  14. Par kustamās mantas – lauksaimniecības zemes tīrīšanas rezultātā sagatavoto materiālu – koku zaru un izcirsto krūmu nodošanu atsavināšanai, pārdodot izsolē ar augšupejošu soli Maltas apvienības pārvaldē.
  15. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kubuliņi’’, Feimaņu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  16. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Veselība 292”, Ozolaines pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  17. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kubuliņi’’, Silmalas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  18. Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Rīgas ielā 25-2, Viļānos, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  19. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kraujas”, Lendžu pagastā, pārdošanu atkārtotā elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  20. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Mežmola”, Ozolaines pagastā, mutiskās izsoles atzīšanu par nenotikušu.
  21. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  22. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Audriņu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  23. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ilzeskalna pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  24. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  25. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  26. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  27. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  28. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas “(..)’’, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai N.K.
  29. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai M.L.
  30. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Stružānu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.C.
  31. Par zemes vienības daļas ar kadastra apzīmējumu 7896 002 0154  atsavināšanas ierosinājumu.
  32. Par medību tiesību nodošanu mednieku biedrībai "Enerģija".
  33. Par medību platību tiesību nodošanu, grozījumiem 2024.gada 9. janvāra medību tiesību līgumā Nr. RNP/2023/8.18/33 ar mednieku biedrību „Feimanieši”, Feimaņu pagastā.
  34. Par biedrības “Lādiņš” projekta „Savu danci vedu tautiņās” realizācijas atbalstu.
  35. Par projekta “Publiskās infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības veicināšanai Rēzeknes novadā” apstiprināšanu.