Finanšu komitejas sēde (14.03.2024.)

Publicēts: 11.03.2024

Atjaunots: 21.03.2024

RĒZEKNES NOVADA DOMES
FINANŠU KOMITEJAS
DARBA KĀRTĪBA
2024. gada 14. martā
(Rēzeknē, plkst. 10.40)

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta saistošo noteikumu Nr. 23 „Grozījumi Rēzeknes novada pašvaldības 2024.gada 1. februāra saistošajos noteikumos Nr. 21 „Par Rēzeknes novada pašvaldības budžetu 2024. gadam”” izdošanu.
  2. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta saistošo noteikumu Nr. 26 “Par kārtību, kādā pašvaldība piedalās pašvaldības nozīmes ceļa vai ielas būvniecībā un uzturēšanā" izdošanu.
  3. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta noteikumu Nr.23 „Par apbalvojumiem Rēzeknes novada pašvaldībā" izdošanu.
  4. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta noteikumu Nr.24 „Kārtība, kādā noris balsošana ar vēlēšanu zīmēm" izdošanu.
  5. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta noteikumu Nr.25 „Par finanšu līdzekļu vai mantas dāvinājumu (ziedojumu) pieņemšanu un izlietošanu Rēzeknes novada pašvaldībā” izdošanu.
  6. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2024. gada 21. marta noteikumu Nr.26 “Rēzeknes novada pašvaldības kapitālsabiedrību un kapitāla daļu pārvaldības kārtība” izdošanu.
  7. Par grozījumiem nolikumā „Par atlīdzību Rēzeknes novada pašvaldībā”.
  8. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023. gada 2. marta lēmumā „Par Rēzeknes novada pašvaldības pastāvīgo kustamas mantas un nekustamā īpašuma atsavināšanas, arī atsavināšanas izsoles kārtībā, telpu un zemes nomas tiesību izsoles komisiju izveidošanu”.
  9. Par grozījumiem 2023. gada 16. novembra lēmumā Nr.1294 “Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu klasificēto amatu sarakstu 2024.gadam apstiprināšanu”.
  10. Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības Ceļu fonda padomes sastāvā.
  11. Par Nautrēnu apvienības pārvaldes nekustamo īpašumu atsavināšanas rezultātā iegūto līdzekļu izmantošanu.
  12. Par nekustamā īpašuma “Dricānu vidusskola”, Dricānos, Dricānu pagastā, telpu nomas līguma pārjaunošanu projekta saistību pārņemšanai.
  13. Par zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7878 003 **** domājamo daļu nodošanu īpašumā bez atlīdzības.
  14. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Elksnītes”, Silmalas pagastā, pārdošanu mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  15. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Brūklenīte”, Ozolaines pagastā, pārdošanu atkārtotā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  16. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Dzeguze”, Ozolaines pagastā, pārdošanu atkārtotā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  17. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Kamenes”, Ozolaines pagastā, pārdošanu atkārtotā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  18. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Meža mola”, Ozolaines pagastā, pārdošanu atkārtotā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  19. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Sūnas”, Ozolaines pagastā, pārdošanu atkārtotā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli.
  20. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Sprūževas Stars”, Griškānu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  21. Par pašvaldības nekustamā īpašuma "Zosna", kas atrodas Parka ielā 6, Zosnā, Lūznavas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  22. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Jaunatnes ielā 2 -1 , Pušā, Pušas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  23. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Jaunatnes ielā 2 - 4 , Pušā, Pušas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  24. Par pašvaldības dzīvokļa īpašumu, kas atrodas Jaunatnes ielā 2 - 8 , Pušā, Pušas pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  25. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  26. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Audriņu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  27. Par nekustamā īpašuma “(..)”, kas atrodas Čornajas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  28. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas “Kļavas”- (..), Dricānos, Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  29. Par nekustamā īpašuma “(..)”, kas atrodas Dricānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  30. Par nekustamā īpašuma “(..)”, kas atrodas Griškānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  31. Par nekustamā īpašuma “(..)”, kas atrodas Griškānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  32. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Kaunatas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  33. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Mediķu ielā (..), Veczosnā, Lūznavas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  34. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  35. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Silmalas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  36. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Miera ielā (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  37. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Vērēmu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  38. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Brīvības ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  39. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Ceriņu ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  40. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Ziedu ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  41. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai V.P.
  42. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Robežu ielā (..), Pleikšņos, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai D.L.
  43. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Kaupres ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nodošanu atsavināšanai N.S.
  44. Par samaksas samazināšanu M.D. par īpašumā piešķirto zemi Dricānu pagastā.
  45. Par samaksas samazināšanu R.R. par īpašumā piešķirto zemi Ozolmuižas pagastā.
  46. Par 2009.gada 26. jūnija Lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.38 darbības izbeigšanu ar L.B. Ozolaines pagastā.
  47. Par 2009.gada 21. aprīļa Lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.29 darbības termiņa izbeigšanu ar A.R. Stružānu pagastā.