Finanšu komitejas sēde (23.02.2023.)

Publicēts: 20.02.2023

Atjaunots: 27.02.2023

RĒZEKNES NOVADA DOMES

FINANŠU KOMITEJAS

DARBA KĀRTĪBA

2023. gada 23. februārī

(Rēzeknē, plkst.11:05)

1. Par apvienību pārvalžu vadītāju pilnvarošanu.
  2. Par pabalsta daļas piešķiršanu bijušajam Rēzeknes rajona Viļānu pilsētas domes priekšsēdētājam J.T.
  3. Par Rēzeknes novada pašvaldības pastāvīgo kustamas mantas un nekustamā īpašuma atsavināšanas, arī atsavināšanas izsoles kārtībā, telpu un zemes nomas tiesību izsoles komisiju izveidošanu.
  4. Par Pašvaldības līdzdalības nesaglabāšanu SIA “Maltas dzīvokļu-komunālās saimniecības uzņēmums” attiecībā uz atkritumu apsaimniekošanu.
  5. Par 2020.gada 16.jūlija līguma ar SIA “Strūžānu siltums” par pašvaldības dzīvojamā fonda pārvaldīšanu un apsaimniekošanu termiņa pagarināšanu.
  6. Par 2020.gada 16.jūlija līguma ar Pašvaldības SIA “Maltas dzīvokļu – komunālās saimniecības uzņēmums” par pašvaldības dzīvojamā fonda pārvaldīšanu un apsaimniekošanu termiņa pagarināšanu.
  7. Par piekrišanu nekustamā īpašuma iegūšanai A.N. īpašumā Ozolaines pagastā.
  8. Par dzīvokļu īpašumu reģistrāciju zemesgrāmatā.
  9. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Čornajas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  10. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Uzvara (..), Ozolaines pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  11. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Smilšu iela (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  12. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Stružānu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  13. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Mehanizatoru ielā (..), Viļānos, Rēzeknes novadā, nosacītas cenas apstiprināšanu.
  14. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2023.gada 19.janvāra lēmumā „Par nekustamā īpašuma “(..)” Lūznavas pagastā nosacītās cenas apstiprināšanu”.
  15. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanā J.B.
  16. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai P.N.
  17. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai P.N.
  18. Par nekustamā īpašuma “(..)” Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai P.N.
  19. Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Daina (..), Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai Ļ.P.
  20. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Pušas pagastā, nodošanu atsavināšanā M.Z.
  21. Par nekustamā īpašuma “(..)’’, Silmalas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.B.
  22. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Stoļerovas pagastā nodošanu atsavināšanai V.A.
  23. Par nekustamā īpašuma “(..)” nodošanu atsavināšanai Z.G. Stoļerovas pagastā.
  24. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Brīvības ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai A.Č.
  25. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Rīgas ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai J.I.
  26. Par dzīvokļa īpašuma, Nākotnes ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai Ņ.K.
  27. Par dzīvokļa īpašuma, kas atrodas Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai R.S.
  28. Par elektroenerģijas piegādes maksas apstiprināšanu Vērēmu pagastā.
  29. Par bezcerīgā debitora parāda norakstīšanu Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē.
  30. Par bezcerīgā debitora parāda norakstīšanu Rēzeknes novada pašvaldības Maltas apvienības pārvaldē.
  31. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piemērošanu RSEZ SIA "IRBIS Technology".
  32. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piemērošanu RSEZ SIA „NewFuels”.
  33. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piemērošanu RSEZ SIA „Rēzeknes dzirnavnieks”.
  34. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu RSEZ SIA "VEREMS".
  35. Par neapbūvētas pašvaldībai piekritīgās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7870 001 0223 nomas tiesību izsoli Maltas pagastā.
  36. Par 2012. gada 9. jūlija zemes nomas līguma Nr.8-7.1/1126 darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līgumu izteikšanu jaunā redakcijā.
  37. Par medību tiesību nodošanu mednieku biedrībai “DORA”, Ilzeskalna un Nautrēnu pagastā.
  38. Par medību tiesību nodošanu mednieku klubam “Silagaiļs”, Stoļerovas pagastā.
  39. Informatīvais ziņojums par pašvaldības zemes apsaimniekošanu.