Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde (27.01.2022.)

Publicēts: 26.01.2022

Atjaunots: 09.02.2022

Darba kārtībā:

1.

Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 27.janvāra saistošo noteikumu Nr.27 „Par Rēzeknes novada pašvaldības budžetu 2022.gadam” izdošanu.

2.

Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības nolikumā „Par atlīdzību Rēzeknes novada pašvaldībā”.

3.

Par atlīdzību domes pastāvīgo komiteju priekšsēdētājiem un priekšsēdētāju vietniekiem, domes deputātiem un komisiju locekļiem.

4.

Par Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās administrācijas amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu.

5.

Par Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu.

6.

Par Rēzeknes novada pašvaldības sociālo iestāžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu.

7.

Par Rēzeknes novada speciālās pamatskolas un Bērnu-jaunatnes sporta skolas amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu.