Rēzeknes novada domes sēde (20.01.2022.)

Publicēts: 18.01.2022

Atjaunots: 24.01.2022

Darba kārtībā:

1.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.22 „Kārtība, kādā tiek izsniegta atļauja vīna, raudzēto dzērienu vai pārējo alkoholisko dzērienu ražošanai” izdošanu.
2.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.23 “Grozījumi Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 2.decembra saistošajos noteikumos Nr.14 “Par maznodrošinātās mājsaimniecības ienākumu slieksni un sociālās palīdzības pabalstiem Rēzeknes novada pašvaldībā”” izdošanu.
3.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.24 "Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas kārtība" izdošanu.
4.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.25 „Par aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Rēzeknes novada teritorijā” izdošanu.
5.Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.26 “Par saistošo noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem" izdošanu.
6.Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 16.decembra saistošo noteikumu Nr.18 „Sociālo pakalpojumu saņemšanas un samaksas kārtība Rēzeknes novada pašvaldībā” precizēšanu.
7.Par Rēzeknes novada pašvaldības Ētikas kodeksa apstiprināšanu.
8.Par Rēzeknes novada pašvaldības iestādes Ētikas komisijas paraugnolikuma apstiprināšanu.
9.Par grozījumiem Rēzeknes novada bāriņtiesas nolikumā.
10.Par Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja ievēlēšanu.
11.Par Rēzeknes novada vēlēšanu komisijas locekļu ievēlēšanu.
12.Par personu, kas pavada izglītojamo ar invaliditāti, transporta izdevumu kompensāciju.
13.Par atļauju Ritai Tēraudai savienot amatus.
14.Par pašvaldības nekustamā īpašuma 1.maija ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, un 1.maija ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, izsoles rezultātu apstiprināšanu.
15.Par nekustamā īpašuma „(..)”, Gaigalavas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
16.Par nekustamā īpašuma „(..)”, Gaigalavas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
17.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Maltā, Maltas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
18.Par nekustamā īpašuma Nr.(..), Jāņa Zvīdra ielā (..), Sondoros, Vērēmu pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
19.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Audriņu pagastā, nodošanu atsavināšanai R.N.
20.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Čornajas pagastā, nodošanu atsavināšanai A.K.
21.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Dekšāres pagastā, nodošanu atsavināšanai A.M.
22.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Lūznavā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai V.L.
23.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Jaunatnes ielā (..), Lūznavā, Lūznavas pagastā, nodošanu atsavināšanai I.Š.
24.Par nekustamā īpašuma, kas atrodas Kalna ielā (..), Sakstagala pagastā, nodošanu atsavināšanai V.K.
25.Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Celtnieku ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai V.M.
26.Par nekustamā īpašuma “(..)”, Viļānu pagastā, nodošanu atsavināšanai S.Z.
27.Par nekustamā īpašuma nodokļa parāda dzēšanu R.Š.
28.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Lendžu pagastā.
29.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajiem īpašumiem “(..)”, “(..)”, “(..)” un “(..)”, Ozolmuižas pagastā.
30.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajiem īpašumiem “(..)” un “(..)”, Ozolmuižas pagastā.
31.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajiem īpašumiem “(..)” un “(..)”, Ozolmuižas pagastā.
32.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Ozolmuižas pagastā.
33.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Ozolmuižas pagastā.
34.Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Silmalas pagastā.
35.Par ceļa servitūta nodibināšanu pašvaldībai piekritīgajā zemes vienībā ar kadastra apzīmējumu 7878 003 **** par labu A.K. piederošajam īpašumam ar kadastra numuru 7878 001 **** Ozolmuižas pagastā.
36.Par 2012.gada 20.janvāra zemes nomas līguma Nr. 205 darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar L.M. Sakstagala pagastā.
37.Par medību tiesību nodošanu mednieku biedrībai “(..)”, Feimaņu pagastā.
38.Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu N.G. Silmalas pagastā.
39.Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu A.K. Silmalas pagastā.
40.Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu I.O. Stružānu pagastā.
41.Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu T.O. Viļānu apvienībā.
42.Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu K.B. Viļānu apvienībā.
43.Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu I.H. Viļānu apvienībā.
44.Par sociālā dzīvokļa īres līguma atjaunošanu I.L. Pušas pagastā.
45.Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības vispārējas kārtības palīdzības reģistra.
46.Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 2.reģistra - sociālās dzīvojamās telpas izīrēšanai.
47.Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 3.reģistra - pašvaldībai piederošās dzīvojamās telpas apmaiņa pret citu īrējamu pašvaldībai piederošu dzīvojamo telpu.
48.Par pašvaldības pirmpirkuma tiesību izmantošanu uz nekustamo īpašumu “(..)” ar kadastra Nr.7876 001 ****, Ozolaines pagastā.