Rēzeknes novada domes sēde 1.04.2021.

Publicēts: 30.03.2021

Atjaunots: 05.05.2021

Darba kārtībā:

1. Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2021.gada 4.marta saistošo noteikumu Nr.75 „Par pabalstu 1991.gada barikāžu dalībnieka statusu ieguvušajām personām” precizēšanu (I.Turka)
  2. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2020.gada 15.oktobra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības pastāvīgo kustamas mantas un nekustamā īpašuma atsavināšanas, arī atsavināšanas izsoles kārtībā, telpu un zemes nomas tiesību izsoles komisiju izveidošanu” (I.Ladnā)
  3. Par daļas no nekustamā īpašuma Klāras Kondrovas ielā 2, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu SIA “Mārītes Kaļvas ģimenes ārsta prakse” (S.Kipļuka)
  4. Par daļas no nekustamā īpašuma Klāras Kondrovas ielā 2, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ģimenes ārstei Silvijai Paraščiņakai (S.Kipļuka)
  5. Par daļas no nekustamā īpašuma Klāras Kondrovas ielā 2, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu ģimenes ārstei Mārītei Šļuburei (S.Kipļuka)
  6. Par daļas no nekustamā īpašuma Klāras Kondrovas ielā 2, Maltā, Maltas pagastā, iznomāšanu zobu tehniķei Galinai Solovjovai (S.Kipļuka)
  7. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Rugāju Baranovsku māja”, Čornajas pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli (I.Ladnā)
  8. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Fazenda” Silmalas pagastā pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli (I.Ladnā)
  9. Par pašvaldības nekustamā īpašuma „Sprīdītis” Nautrēnu pagasts, izsoles rezultātu apstiprināšanu (I.Ladnā)