Rēzeknes novada domes sēde (17.02.2022.)

Publicēts: 14.02.2022

Atjaunots: 21.02.2022

RĒZEKNES NOVADA DOMES SĒDES DARBA KĀRTĪBA

2022.gada 17.februārī

1. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 17.februāra saistošo noteikumu Nr.33 “Par Rēzeknes novada pašvaldībai piederošo dzīvojamo telpu izīrēšanas kārtību” izdošanu.
  2. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 17.februāra saistošo noteikumu Nr.34 “Par Rēzeknes novada pašvaldībai piederošo un tās nomāto dzīvojamo telpu īres maksas noteikšanas kārtību” izdošanu.
  3. Par izdoto Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 20.janvāra saistošo noteikumu Nr.22 „Kārtība, kādā tiek izsniegta atļauja vīna, raudzēto dzērienu vai pārējo alkoholisko dzērienu ražošanai” precizēšanu.
  4. Par Rēzeknes novada pašvaldības 2022.gada 17.februāra nolikuma “Darba aizsardzības sistēma Rēzeknes novada pašvaldībā” apstiprināšanu.
  5. Par Rēzeknes novada pašvaldības sporta skolu reorganizāciju.
  6. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības apvienību pārvalžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 4.pielikumā „ Rēzeknes novada pašvaldības Maltas apvienības pārvaldes amatu un mēnešalgu saraksts”.
  7. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2022.gada 27.janvāra lēmuma „Par Rēzeknes novada pašvaldības sociālo iestāžu amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 2.pielikumā „Rēzeknes novada Sociālās aprūpes centra amatu un mēnešalgu saraksts”.
  8. Par pašvaldības nekustamā īpašuma “Pūdnīku zeme”, Feimaņu pagastā, pārdošanu elektroniskā izsolē ar augšupejošu soli.
  9. Par pašvaldības dzīvokļa īpašuma Nr.13, Kalna ielā 2, Dubuļos, Kaunatas pagastā, elektroniskās izsoles atzīšanu par nenotikušu.
  10. Par daļas no nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, iznomāšanu ārstniecības personai A.A.
  11. Par piekrišanu nekustamā īpašuma iegūšanai I.G. īpašumā Ozolaines pagastā.
  12. Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Lakstīgalu ielā (..), Vecružinā, Silmalas pagastā, nosacītās cenas apstiprināšanu.
  13. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Viļānu pagastā, nosacītas cenas apstiprināšanu
  14. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Nautrēnu pagastā, nodošanu atsavināšanai Z.B.
  15. Par nekustamā īpašuma “(..)”, Ozolaines pagastā, nodošanu atsavināšanai A.G.
  16. Par nekustamā īpašuma ‘’(..)’’, Silmalas pagastā, nodošanu atsavināšanai V.B.
  17. Par nekustamā īpašuma “(..)” nodošanu atsavināšanai S.S. un A.S. Stoļerovas pagastā.
  18. Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Miera ielā (..), Strūžānos, Stružānu pagastā, nodošanu atsavināšanai A.Ž.
  19. Par dzīvokļa īpašuma Nr.(..), Mehanizatoru ielā (..), Viļānos, nodošanu atsavināšanai O.S.
  20. Par pakalpojumu maksu apstiprināšanu Kaunatas apvienības pārvaldes struktūrvienībā “Kaunatas pagasta pārvalde”.
  21. Par bezcerīgā debitora parāda norakstīšanu Nautrēnu pagastā.
  22. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu RSEZ SIA „(..)”.
  23. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu RSEZ SIA „(..)”.
  24. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu RSEZ SIA „(..)”.
  25. Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piemērošanu RSEZ SIA „(..)”.
  26. Par īpašuma tiesību atjaunošanai neizmantotās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 7882 005 0470 reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda un zemes robežu pārkārtošanu Rikavas pagastā.
  27. Par starpgabala statusa noteikšanu zemes vienībai ar kadastra apzīmējumu 7856 004 ****, Griškānu pagastā.
  28. Par rezerves zemes fondā ieskaitīto zemes vienību ar kadastra apzīmējumiem 7854 008 0178, 7854 008 0206 apvienošanu un reģistrēšanu zemesgrāmatā uz pašvaldības vārda Gaigalavas pagastā.
  29. Par pārrakstīšanās kļūdas labošanu Rēzeknes novada domes 2021.gada 21.oktobra lēmumā “Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam “(..)”, Gaigalavas pagastā”.
  30. Par 2012.gada 18.janvāra zemes nomas līguma Nr.159 darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar M.J. Audriņu pagastā.
  31. Par 2012.gada 20.janvāra zemes nomas līguma Nr.160 darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar L.O. Audriņu pagastā.
  32. Par 2012.gada 30.janvāra zemes nomas līguma Nr.8-2/9/8-7.1/*** darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā Pušas pagastā.
  33. Par 2012.gada 30.janvāra zemes nomas līguma Nr.8-2/8/8-7.1/*** darbības termiņa pagarināšanu, līguma izteikšanu jaunā redakcijā Pušas pagastā.
  34. Par grozījumiem 2012. gada 9. janvāra zemes nomas līgumā Nr.1 un līguma darbības termiņa pagarināšanu un zemes nomas līguma izteikšanu jaunā redakcijā Silmalas pagastā.
  35. Par 2017.gada 27.februāra lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.SP-2017/** darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar A.B. Sokolku pagastā.
  36. Par 2020.gada 2.decembra lauku apvidus zemes nomas līguma Nr.SP-2020/** darbības termiņa pagarināšanu un līguma izteikšanu jaunā redakcijā ar A.B. Sokolku pagastā.
  37. Par medību platību nodošanu medību tiesību lietotājam, mednieku biedrībai “(..)”, Rikavas pagastā.
  38. Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu D.K. Maltas pagastā
  39. Par dzīvojamās telpas īres tiesību atzīšanu S.O. Silmalas pagastā.
  40. Par dzīvojamās telpas īrēšanas tiesību atzīšanu J.C. Viļānu pagastā.
  41. Par īrētās dzīvojamās telpas apmaiņu pret citu īrējamu dzīvojamo telpu J.B. Lūznavas pagastā.
  42. Par personu izslēgšanu no Rēzeknes novada pašvaldības 2.reģistra - sociālās dzīvojamās telpas izīrēšanai.
  43. Par sadarbības līguma slēgšanu ar Rēzeknes valstspilsētas domi.
  44. Par Rēzeknes novada pašvaldības pārstāvju deleģēšanu dalībai Latgales kongresā.